banner461

Sanki başına geleceği hissetmişti

Dün akşam saatlerinde Adana’dan sebze yüklü kamyonu ile Nevşehir’e geldiği sırada meydana gelen kazada yaşamını yitiren 27 yaşındaki Murat Çolak, yola çıkmadan önce öyle bir şey yaptı ki: "Sanki başına geleceği hissetmiş" dedirtti.

banner15
 Sanki başına geleceği hissetmişti
08 Temmuz 2015 Çarşamba 17:42

banner517
banner134
Dün akşam saatlerinde Adana’dan sebze yüklü kamyonu ile Nevşehir’e geldiği sırada meydana gelen kazada yaşamını yitiren 27 yaşındaki Murat Çolak, yola çıkmadan önce öyle bir şey yaptı ki:  "Sanki başına geleceği hissetmiş" dedirtti.
Dün Adana'dan kasasına yüklediği sebze yüklü kamyonun tıra çarpması sonucu meydana gelen korkunç Kazada feci şekilde can veren Murat Çolak, meslektaşlarının hızlı gidişlerinin zevkten değil, ekmek davasından kaynaklandığını belirten bir paylaşımda bulundu.


Çolak paylaşımını sabah saat  02:40 sularında, kazayı ise saat 05:30 sularında yaptı.  Kaza haberini duyan Murat Çolak’ın ailesi, yakınları ve pazarcı esnafı büyük üzüntü yaşadı.

"Bizimkisi EKMEK Davası"


Murat Çolak Adana’dan yola çıkacağı sırada Sosyal paylaşım sitesinde ki profilinde paylaştığı bir yazı ve resim dikkatleri çekti. Murat Çolak sanki bir kaza geçireceğini anlamıştı sanki. Paylaşımında Kaza yapmış bir pazarcı, etrafa savrulmuş sebze ve meyveler yer alıyor. Bu korkunç kaza resminin alt kısmında ise  “Zevk meselesi değildi bizim jete gidişimiz ekmek davasıydı ölüme bile bile gaz kitlediğimiz” sözleri yazıyordu. İşte bu sözler Nevşehir’e damgasını vurdu.

SANKİ BAŞINA GELECEĞİ HİSSETMİŞNevşehirli Genç Murat Çolak'ın dün gece Facebook hesabından paylaştığı şu ileti ise "Sanki başına gelecekleri hissetmiş" dedirtti: 


Paylaşımının devamında pazarcı olmanın ne kadar zor olduğunu belirten Murat Çolak mesajında vatandaşlara şöyle seslendi;


“Taze meyve sebze isteyen insanlarımız
 750 kmlik yola 8 saat veren patronlarimiz
 Trafik canavari diyen milletimiz
 Bu domates bozuk diyen halkımız
 Oldukça bu görüntü değişmeyecektir
 Bizim insanlarımız yediklerinin onlara
 Ne zorluklar ile geldiğini görmediği gibi Yediginin de kıymetini bilmemektedirler.


Abilerimizinde Dediği Gibi;


Zevk meselesi değildi bizim jete gidişimiz ekmek davasıydı ölüme bile bile gaz kitlediğimiz ne demişti kardeşimiz sevdamızın adı berrak sonu toprak giden kral jetci dönen alçağın önde gideni.”

Nevşehirli genç sebzeci Murat Çolak, dün bu resmi paylaştı sayfasında bu gun cenazesi geldiÇolak'ın cesedi yapılan inceleme ardından Ulukışla Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.