banner461

Şener'den Açık Destek

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener ilimizdeki engelli eğitim merkezlerinde uygulanan kurslara destek olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi.

banner15
 Şener'den Açık Destek
15 Aralık 2014 Pazartesi 11:59

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener ilimizdeki engelli eğitim merkezlerinde uygulanan kurslara destek olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin açtığı Rapido kursunu ziyaret ederek kurs ile ilgili bilgiler alan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin ilimizdeki engellilerin toplum içerisine çıkarılması ve topluma faydalı birer birey haline getirilmesi konusundaki çabalarından dolayı dernek başkanı ve yöneticilerine de teşekkür etti.

Bu tür kurslar sayesinde engelli Vatandaşların toplumdaki yerinin ve öneminin daha arttığına dikkat çeken Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şener, engelli merkezlerinde açılan tüm kursların devam ettirilmesinde ve bu kursların düzenli olarak sürdürülmesinde il müdürlüğünün desteklerinin süreceğine işaret etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
destek - 6 yıl önce
il müdürü hangi desteği vermiş acaba