banner461

Son Başvuru Tarihi 09 Ocak

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Verimlilik Proje Ödülleri Yarışmasına katılmak isteyenlerin en genç 09 Ocak 2015 tarihine kadar başvurularını yapmaları konusunda uyarıda bulundu.

banner15
 Son Başvuru Tarihi 09 Ocak
20 Aralık 2014 Cumartesi 15:58

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Verimlilik Proje Ödülleri Yarışmasına katılmak isteyenlerin en genç 09 Ocak 2015 tarihine kadar başvurularını yapmaları konusunda uyarıda bulundu.

Açıklamada; “Bakanlığımız tarafından ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına ve ekonominin verimlilik temelli, sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulmasına yönelik olarak sanayi ve hizmet sektörlerindeki işletmelerin uygulamış oldukları verimliliği artırma projelerini teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. “Verimlilik Projesi Ödülleri Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik “ hükümleri uyarınca; 2015 yılı ödül ve değerlendirici başvuru süreci başlamıştır. Buna göre, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren işletmeler ve kamu kurumları uygulamış oldukları verimliliği artırma projeleri ile ödüle başvurabileceklerdir. Bunun yanı sıra, projelerin ön değerlendirme ve yerinde inceleme aşamalarında, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör işletmelerinde çalışanların, akademisyenlerin ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin de gönüllü bağımsız değerlendirici olabilmeleri mümkün olacaktır. Başvuruları 09 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek olan ödül süreci hakkında ayrıntılı bilgiler Genel Müdürlüğünhttp://vgm.sanayi.gov.tr internet adresinde yer almaktadır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.