banner461

SP İftarı Adeta Konferansa Dönüştü

İftara yoğun bir katılımın yanı sıra komşu il başkanlarından Niğde il başkanı Ahmet Binici, Niğde il müfettişi Nihat Altıparmak, Aksaray il başkanı Levent Serdar Şahin, Aksaray il müfettişi Erdem Baysal ve Nevşehir il sorumlusu G.İ.K. üyesi Duran Soyuğur katıldı.

banner15
SP İftarı Adeta Konferansa Dönüştü
07 Ağustos 2013 Çarşamba 13:54

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İftara yoğun bir katılımın yanı sıra komşu il başkanlarından Niğde il başkanı Ahmet Binici, Niğde il müfettişi Nihat Altıparmak, Aksaray il başkanı Levent Serdar Şahin, Aksaray il müfettişi Erdem Baysal ve Nevşehir il sorumlusu G.İ.K. üyesi Duran Soyuğur katıldı.

Ayrıca Nevşehir il teşkilatı ilçe belde ve mahalle temsilcilerinin de katıldığı iftarda iş adamları da programa katıldılar.

İftardan sonra yapılan toplantıda İl Başkanı Ali Doğan Simit’in yapmış olduğu güncel konular ve teşkilat çalışmaları konuşuldu. İl başkanı Ali Doğan Simit,”Bütün teşkilat mensuplarına ve misafirlere bu davete icabetten dolayı teşekkür ettikten sonra dünyada yangın var. Tüm İslam aleminde Zulüm var,göz yaşı var,işkence var. Gün geçmiyor Müslümanın ölmediği, aç bırakılarak insanlık dışı baskı görmesin. En son mısırda demokrasi ile seçimle kazanılan bir iktidarı darbeyle görevden uzaklaştırdılar. Ama tabi bu bir hak batıl meselesi herkes görevini yapacak. Kıyamet sabahına kadarda devam edecek önemli olan bir karınca misali bizim safımız nerede onu çok iyi düşünmemiz lazım” dedi

Daha sonra misafirlerde açıklamalarda bulundu. Güncel konular hakkında bilgi verdiler. Tam bir konferans havası içinde gece geç saatleri buldu. Aynı yerde namazlar kılındıktan sonra bütün teşkilat bir olarak kucaklaştı, daha sonra misafirler uğurlandı. İl başkanı kapanış konuşmasının ardından bütün teşkilatın ve hemşerilerimizin kadir gecesini ve gelecek bayramlarını kutladı. Saadet partisinin bayramlaşması bayramın birinci günü saat 14:00 ile 15:30 olacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yahya - 8 yıl önce
fib haber yetkilileri bu haber yalan bir haber.b haber yalan değilse bile kullanılan fotoğraf yalan resimde ben varım bu geçen yıl olan iftar geçen yıldan bu tarafa sp de çok şey değişti ali dogan vermişse bu fotoğrafı yanlış vermiş.