banner461

Sümer Mahallesinde Yol Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Nevşehir Belediyesi’nin Kıratlıoğlu ve Sümer Mahallesi’nde bir süre önce başlattığı yol düzenleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

banner15
Sümer Mahallesinde Yol Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
21 Ağustos 2013 Çarşamba 13:26

banner517
banner134

Nevşehir Belediyesi’nin Kıratlıoğlu ve Sümer Mahallesi’nde bir süre önce başlattığı yol düzenleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.Yağmur ve kar sularının yanı sıra gerçekleştirilen doğal gaz şebeke çalışmaları nedeniyle bozulan yolların kilitli parke taşı ile döşenmesine yönelik olarak bir süre önce başlatılan çalışmalarda artık sona yaklaşılıyor.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kıratlıoğlu ve Sümer Mahallesi’nde toplam 70 bin metrekarelik alandaki yol düzenleme çalışmalarında Sümer Mahallesi’ndeki Oduncular Sitesi’nde gerçekleştirilen yol düzenleme çalışmaları için alt yapı ağının oluşturulmasına da başlanıldı. Yaklaşık 1 km uzunluğundaki yol ağının kilitli parke ile döşenmesi yönündeki çalışmalar önümüzdeki günlerde başlayacak.

Nevşehir Belediyesi tarafından Sümer ve Kıratlıoğlu Mahallesi’ndeki yol düzenleme çalışmalarının önümüzdeki ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 8 yıl önce
seçim yaklaşti hatirlandi sümer ve kiratlioğlu. ünver in en çok ay aldiği mahallerinin başinda geliyor.. yazik çok yazik
Avatar
emek mah - 8 yıl önce
yıllardır emek mahallesi virane içinde bu yılburdan oy çıkmaz başkanımıza