banner461

“Tekerlekli Sandalye Yardımı Bekleyenlere Müjde“

On bir ayın sultanı Ramazan ayını idrak ettiğimiz şu günlerde "Vakit İyilik Vakti" felsefesiyle Tekerlekli Sandalye Yardımı bekleyenlere büyük müjde....

banner15
03 Temmuz 2015 Cuma 21:15

banner517
banner134
On bir ayın sultanı Ramazan ayını idrak ettiğimiz şu günlerde "Vakit İyilik Vakti" felsefesiyle Tekerlekli Sandalye Yardımı bekleyenlere büyük müjde...

"Engelli Kardeşlerimize Büyük MÜJDE...! 

Yeni Ayışığı Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Bilal Mutlu FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında, Engelli bireylerin yaşama güvenle katılmasını sağlamak için Nevşehir genelinde ihtiyaç sahibi engellilerimize, ihtiyaçlarına uygun tekerlekli sandalye temin ediyoruz dedi. 

Başkan Mutlu, Yeni Ayışığı Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Engelliler Derneğimiz tekerlekli sandalye bağışlarını engelli bireylere ücretsiz olarak ulaştırıyor. 

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu ve  Yeni Ayışığı Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Engelliler Derneği'nin Engelliler ve Lösemililer yararına bilikte düzenlediği,Sanatçı Cahit Nazlı'nın katılımıyla yapılacak olan ilahi,sema ve tasavvuf Ücretsiz Halk Konserine tüm Nevşehir halkımız davetlidir.

Yer:    Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu / NEVŞEHİR

Saat:  21:30

Tarih: 04 Temmuz Cumartesi Günü

Nasıl Yardım Ediyoruz? 

Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan engelli kardeşlerimizi özgürleştirmek için işte yapmanız gerekenler...

- İhtiyaç Sahibi Olmak
- Tam teşekküllü hastaneden rapor
- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Not: Engelli Kardeşimizin bizzat kendisi müracaat etmesi gerekiyor."Tüm Engelleri Birlikte El Ele Sevgi ve Hoşgörü İle Kaldıralım...!" 

Not:
 İsminizi yazdırmayı unutmayın acele edin...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.