banner461

Türk Eğitim-Sen’den Ünver’e Olmamış BAŞKAN

Türk Eğitim-sen Nevşehir şubesi geride bıraktığımız günlerde hizmete açılan Nevşehir Kapalı Sebze Haline eleştiri geldi.

banner15
Türk Eğitim-Sen’den Ünver’e  Olmamış BAŞKAN
21 Ocak 2013 Pazartesi 18:23

banner134

 Bugün ilgili sendikadan yapılan açıklamada yeni sebze halinin görüntüleri ile ilgili eleştiri gelirken , açıklamada çarpıcı tespitler vardı.

 

İşte sendikanın açıklaması ;

 

Büyük  bir sabırla beklenen, açılması sürekli ertelen ve geride bıraktığımız günlerde törenle açılan yeni Nevşehir Sebze Halinin durumu  eğitim sendikası olarak bizleri şok etti.

 

Büyük bir heyecanla görmek için gittiğimiz Nevşehir Sebze halinin başta düzensizliği , hangi devirde yaşıyoruz dedirten  araçların girişlerinin ve çıkışlarının daracık ölçülerde tek bir yönden verilmesi, Ota Park tavanlarının her taraftan su aldığı , zemin duvarlarının rutubet ve nem hali , bulmaca gibi oto park yönlendirmesi, başta özürlülere yönelik park çıkışı olamayışı, yürüyen merdivenlerinin çalışmaması çağdaş bir kapalı Pazar yeri ile hiç bağdaşmamaktadır.

Milyonlarca para ile yapılan , böylesi kapalı bir alanın daha hizmet vermeden haberimizdeki görüntüler ile  çökmeye başlaması tek kelime ile el insaf şeklinde.

 

Binanın yüklenicisi, binanın denetleyicileri, teknolojinin en üst nokta da olduğu günümüzde böyle bir binaya imza atması , bitti diye vatandaşın hizmetine açması kabul edilir bir şey değildir.

Onlarca gez gördüğümüz görüntüler ile olamaz dediğimiz , sembolik sayıda araç parkı ile , binanın dış çevresindeki araç park rezaleti ile Nevşehir Kapalı Sebze Hali ne kadar profesyonel bakış gerçekleştirdiğimizin bir göstergesi olsa gerek.

 

Olmamış Başkan, Olamaz BAŞKAN diyor  şaşkınlığımızı belirtiyoruz.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halk - 10 yıl önce
adam her ne kadar alanı dışında da yorup yapsa, söyledikleri gerçek! otopark girişi berbat, pazar yeri etrafı düzensiz park yüzünden rezil, inşaat de denildiği üzere ilk kışında çökecek allah muhafaza. pazar yerinde alışveriş yaparken su akan yerlere dikkat ederek geziyoruz.
Avatar
nevşehirli - 10 yıl önce
ı hani sen eğitimden başkasına karışmayacak tın pazarcı m oldu türk eğitim sen
Avatar
nevşehir ahalisi - 10 yıl önce
yahu bu türk eğiten sen başkanı başka sivil toplum kuruluşlarına kendi alanınızdan başka konularla alakalı açıklama yapınca şiddetlice karşı çıkıyordu bu adamın görevi değil pazar yeri pazarcı esnafı ve odaları var onlar ilgllensinler herhalde canı mhp den yada chp den belediye başkan adayliği sayin mustafa bey ozan yap bu işleri
Avatar
Bayram Ulkat - 10 yıl önce
herşeyden önce böylebir pazar yerinde binlerce kişinin üzerinden geçeceği merdivenlerin basit yer karolarından yapılmasını şaşkınlıkla karşıladım. merdiven korkuluklarıda çok kişinin parmaklarını yırtacaktır eminim. şakşakçılara hayırlı olsun.
Avatar
Mehmet YILMAZ - 10 yıl önce
araç giriş çıkışları ve otopark dediğiniz gibi...ayrıca ışıklandırmada yetersiz. dün yükleme yapacak bir minübüs geri-geri gelirken yetersiz ışık ve dikkatsizlik nedeniyle beni eziyordu. son anda bir bayan bağırarak minübüsü durdurdu.değilse tekerinin altında eziliyordum.
Avatar
alparslan alırsatar - 10 yıl önce
bu ne ya eğitim sendikasımı muhalefet partisimi. sen git eğitimle ilgilensene. fib haberede teessüf ediyorum tarafsız nevşehirin güvendiği bir haber sitesi olarak takip ediyoruz sizi. ama bu tür şeyleri haber diye vermeniz size zarar verecektir. eğitim bir gerçekten eğitim camiasını ilgilendiren imza kampanyası hakkında hala haber yapmadıınız. ama bu tür mesnetsiz şeyleri haber diye yayınlıyosunuz. nevşehir fib haberi seviyor lütfen daha dikkatli olun.
Avatar
Hakan - 10 yıl önce
kapalı pazaryeri eksikler olabilir siyasi açıklamalarla laf atmayalım.oy zamanı gelince herkes sandıkta hesabını verir. önemli olan köstek olmak değil destek olmak gerekiyor.nevşehire hizmet yapan kim olursa olsun destek verip eksikleri varsa güzel bir üslupla açıklanmalıdır.belediyenin beyin takımı ne kadar tecrübeli işinin ehli olursa yapılan hizmetler o kadar kaliteli ve eksiksiz olur.benim kanımca belediyemizin bu yönüne biraz önem verilirse daha sağlıklı hizmetler verileceğine inanıyorum.