banner461

Türk Milli Takımı Bunu Başardı‏...

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın,Türkiye Genç Erkek Milli Basketbol Takımımızın Türk Basketbol tarihinde bir ilke imza atarak Avrupa Şampiyonu olup defa altın madalya kazanmasını şu ifadelerle değerlendirdi.

banner15
Türk Milli Takımı Bunu Başardı‏...
30 Temmuz 2013 Salı 18:25

banner517
banner134

 Strateji Kazandı………..

Genç Erkek Milli Basketbol Takımımız, Letonya'da gerçekleşen Avrupa Şampiyonası'nda Hırvatistan karşısında aldığı 81-74'lük galibiyet ile Türk Basketbol tarihinde ilk defa altın madalyaya uzandı.

Stratejik Planlanmanın önemini belirten Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun ülke çapında basketbolun gelişmesi adına yaptığı yatırımların sonuçlarından birinin bu şampiyonluğu getirdiğini belirtti.

Bu büyük başarılarından dolayı öncelikle, baş antrenör Taner Güney'in şahsında tüm teknik, idari ekibi ve sporcularımızı tebrik ederiz. Bu şampiyonluğun gizli kahramanları, anne ve babalar ile klüp antrenör ve yöneticileri de bu ülkenin tüm fertleri adına tebrik eder, başarılarının devamını dileriz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.