banner461

ÜNİKOP Personel Daire Başkanları Toplantısı Nevşehir'de

‘ÜNİKOP Personel Daire Başkanları Toplantısı’ Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde Gerçekleştirildi.

banner15
ÜNİKOP Personel Daire Başkanları Toplantısı Nevşehir'de
03 Ekim 2017 Salı 15:58

banner517
banner134
Konya Ovası Projesi kapsamında kurulan, KOP (Konya Ovası Projesi) Bölgesi Üniversiteler Birliğinin Karatay Üniversitesinde ilki düzenlenen "ÜNİKOP Genel Sekreterler Toplantısı"n da alınan etkinlik kararları gereği; KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği (ÜNİKOP) Üyesi Üniversitelerin "Personel Daire Başkanları Toplantısı" Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Personel Daire Başkanı M. Şükrü Velioğlu ve ÜNİKOP Üniversiteleri Personel Daire Başkanları; “Konya Ovası Bölgesinin kalkınmasında öncülük görevi bulunan üniversitelerin iş ve işlemlerinin mevzuata ve günün gereklerine uygun olarak yürütülmesi bakımından, uygulama alanlarında birlikteliğin sağlanması ve bilgi alıverişinde bulunmak" üzere üniversitemizde bir araya geldi.
Toplantıda akademik ve idari personelin özlük işlemlerinin yürütülmesi hususunda bilgi alışverişi, sorunlar ve çözüm önerileri, bilgi/belge paylaşımı konuları değerlendirildi. Toplantıda ayrıca “1416 Sayılı Kanun” kapsamında atanacak öğretim elemanları, OHAL (Olağanüstü Hal) kapsamında personel işlemleri, ÜNİKOP Üniversiteleri Personel Daire Başkanlıklarında çalışan personelin hizmet içi eğitimi ve iş tecrübelerinin paylaşılması konuları görüşüldü.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.