banner461

Ürgüp Tanıtım Vakfı (ÜRTAV) Genel Kurulu Yapıldı

Ürgüp'ün önde gelen Turizmcileri ve İş Adamlarından oluşan Ürgüp tanıtma vakfınin bugun yapilan genel kurulunda kuruluşundan bu yana yönetim kurulu başkanlığını yürüten Ürgüp belediye başkanı Fahri Yıldız yeniden Güven tazeledi.

banner15
Ürgüp Tanıtım Vakfı (ÜRTAV) Genel Kurulu Yapıldı
25 Şubat 2017 Cumartesi 22:00

banner517
banner134
Ürgüp'ün daha etkin bir biçimde tanıtılabilmesi için 2010 yılında Ürgüp'ün önde gelen Turizmci ve İşadamları tarafından kurulan kısa adı URTAV olan Ürgüp tanıtma vakfı bugün yapılan genel kurul ile yeniden Vakıf Yönetim Kurulu Başkanlığına Fahri Yıldız'ı seçti. 
Ürgüp Belediyesinde yapılan Vakıf Genel Kurulunda Ürgüp tanıtma vakfı tarafından Ürgüp'ün tanıtımının daha etkin bir biçimde yapılmaya devamına karar verildi. Vakıf faaliyetlerinin  daha aktif olmasının kararlaştırıldığı toplantıda vakfın 2016 yılı bütçesi gelir gider cetveli ve bilançosu okunarak mevcut katılan üyelerin oy birliği ile kabul edildi.
Genel kurulda Ayrıca Ürgüp ve çevresinin tarihi kültürel Turizm potansiyelini ortaya çıkartmak ekonomik değere dönüştürerek bölgede ekonomik refah arttırmayı amaçlayan Ürgüp Tanıtma Vakfı'nın iki yıl süreyle yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri seçildi yeniden Güven tazeleyerek yönetim kurulu başkanı olan Ürgüp belediye başkanı Fahri Yıldız kendisini yeniden vakıf yönetim kurulu başkanlığına Seçen Vakıf mütevelli heyetine yönetim ve Denetim Kurulu üyelerine teşekkür etti


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.