banner461

Ürgüp te Polisinden Fuhuş Operasyonu

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde bir otele düzenlenen baskında 5 kişi göz altına alındı.

banner15
Ürgüp te Polisinden Fuhuş Operasyonu
24 Aralık 2014 Çarşamba 12:31

banner517
banner134
Polis'ten Müşteri kılığında fuhuş baskını....Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde bir otelde fuhuş yaptırıldığı ihbarını alan Polis, bir otele müşteri gibi gitti. Polisler kendileriyle pazarlığa girişen kadınlara ve şahsılara suçüstü yaptı. 5 kişi göz altına alındı.Haberin detayları birazdan www.fibhaber.com da...

ÜRGÜP TE FUHUŞA BİR DARBE DAHA…

                                                                           

 

Son yıllarda yaptığı operasyonlar ile fuhuş suçu  ile mücadelede ciddi mesafe kat eden Emniyet başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Ürgüp te S.Y(21..) isimli şahsın hayat kadınları Z.Y(40..) ve Z.K(36..) yi para karşılığında erkeklere sattığını tespit eden Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri, adı geçen erkek şahısla müşteri olarak temasa geçmiş, şahıs para karşılığında bir hayat kadınını, Ürgüp te faaliyet gösteren bir otelde oda kiralayıp kendisine bildirilmesi halinde, gönderebileceğini söylemiştir.

 

Bunun üzerine Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ile irtibat kurularak kadınlarla pazarlık yapmak üzere görevli polis memurları İlçeye gelmiş, seri numaraları daha önceden alınmış paralarla hayat kadını ile pazarlık yapılmış ve gittikleri otelde aynı oda da iken İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince baskın yapılmıştır. Otelde gerekli aramalar yapıldıktan sonra gözaltına alınan biri kadın 5 şüpheli şahıs gerekli işlemlerin yapılabilmesi için Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilmişlerdir.

 

Emniyet teki ifade işlemleri tamamlanan A.S(40..), M.S(27..), Ç.A(.33.) M.G(.47.) ve T.D (26..) Ürgüp Cumhuriyet Savcılığına sevk edilmiş, Cumhuriyet Savcılığındaki sorguları müteakip 3 Şüpheli şahıs tutuklanmaları talebiyle Mahkemeye sevk edilmiş, Mahkemeye sevk edilen Şüphelilerden A.S ve M.S isimli şahıslar Fuhşa Yer Temin Etmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

 

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ortadirek - 6 yıl önce
2. evliligin onu acilsin
Avatar
seyis - 6 yıl önce
2. Evliliğin önü mü acilsin :) cözüm bumu yani ?
Avatar
yyyyyyyy - 6 yıl önce
birincinin sorunlarını bitirdinizde 2 incimi kaldı birinciyi zaten zor bela zabdediyoruz ikinciside olursa eyvah halimize...
Avatar
hobbalaaa... - 6 yıl önce
21 yaşındakine bak ya sen 40 ve 36 yaşındakileri pazarlıyor aman tanrım dedimmmm ...1. afederseniz ........ yedinizde 2. kaldı 1. her haliyle bakmayı bir öğrenin isteklerini giderlerini ihtiyaçlarını karşılayın adam gibi bir gelecek verinde 2. yi öle alın...ama dikkat edin siz ikinci olmayın....birde fuhuş yapanların adı zaten o meslekleri zaten o siz namuslu gözüküp bu işi yapanları yakalayınnnn gerci onun adıda ooooooo hobballaaa..
Avatar
hacı - 6 yıl önce
savcı nasıl olmuşta serbest bırakmamış hayret