banner461

Ürgüp TOKİ'de Mutlu Son

TOKİ konusunda gelişmeleri merakla bekleyen Ürgüplülere sevindirici haber ilk olarak Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk ve hemen sonrasında da Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız dan geldi.

banner15
Ürgüp TOKİ'de Mutlu Son
31 Temmuz 2013 Çarşamba 17:00

banner517
banner134
Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında Kıymetli Ürgüplü hemşerilerimiz için bu müjdeyi büyük bir memnuniyetle paylaşmak istiyorum.Çok şükür ki Gayretli çalışmalarımız sonuç vererek hemşerilerimizin merakla bekledikleri Ürgüp TOKİ için beklenen ihale tarihini almış bulunuyoruz.Azmin, Kararlılığın, Ekip çalışmasının ürünü olan ÜRGÜP TOKİ KONUTLARI ÜRGÜP’ÜMÜZE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN..." dedi...
Göktürk son olarak unutmadan buradan FİB Haber Merkezi vesilesi ile Ürgüp TOKİ konusunda emeği geçen ekip ve dava arkadaşlarım Diğer Vekillerimize de  teşekkür ediyoruz dedi.

                                                    ŞEN Olasın ÜRGÜP...!

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız da bu güzel haberi Ürgüplü hemşerilerimizle birlikte paylaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum diyerek, Artık güzel Ürgübümüz dahada güzelleşecek bugün TOKİ İhale tarihimiz belli olmuştur İlçemize ve bütün Ürgüplülere hayırlı olsun.Buradan  Tüm Vekillerimizle birlikte özellikle Ürgüplü hemşerimiz ve Değerli Milletvekilimiz Sayın Murat Göktürk e de gayretli çalışmları için  özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum dedi.


Başkan Yıldız; Ürgüp ilçemiz herşeyin en güzeline layık ve bunu fazlasıyla hak ediyor biz de bu amaçla Ürgüp Belediyesi olarak ilçemizde başlattığımız dev ve köklü reform niteliğindeki hamlelerle İlçemize bir sene 5 sene 10 sene değil en az 100 -150 yıl hizmet edecek değişim ve gelişimini sağlamak için gayret gösteriyoruz.İşallah Ürgüp ilçemiz hazırladığımız projelerimizle çok kısa bir süre içerisinde çok daha güzel bölgenin ve ülkemizin gözde marka kenti olacaktır.Bu vesile ile Ürgüplü hemşerilerimizin Ramazan ayalarında kıldıkları namaz tuttukları oruç ve ettikleri duaların kabul olmasını Yüce Mevlamdan diliyor ve şimdiden Bütün Ürgüplü hemşerilerimizin Ramazan Bayramlarını kutluyorum...dedi.

Ürgüp Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut idaresi işbirliği ile Ürgüp’te yapılacak 923 adet konut ile 1 Cami, 1 ticaret merkezi, Altyapı ve çevre düzenlemesi işi 24/09/2013 tarihinde yapılmak üzere ihaleye çıkmıştır.

24.09..2013 Saat: 14:00 de 518 Konutluk 1.Etap ve 405 konutluk 2.Etap Saat:14:30 da yapılacak.
Konuya ilişkin Ürgüp Belediyesinden yapılan açıklamada ;"2 etap halinde ihalesi yapılacak olan büyük TOKİ projemizde adlarını anmadan geçemeyeceğimiz başta, TC. Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, 3 Milletvekillerimize, özellikle Ürgüp’lü Vekilimiz Sayın Av. Murat Göktürk’e,Ürgüp Belediye Başkanımız Sayın Fahri Yıldız’a,Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ve yine özellikle Sabırla ve inanarak bizlere güvenen ve yıllardır bekleyen TOKİ’nin değerli HAK SAHİPLERİNE, Teşekkürlerimizi sunarız.

Azmin, Kararlılığın, Ekip çalışmasının ürünü olan ÜRGÜP TOKİ KONUTLARI ÜRGÜP’ÜMÜZE HAYIRLI OLSUN..." denildi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
teşekkürler vekilim - 8 yıl önce
sayın vekilimize bir ürgüplü hemşerisi olarak teşekkür ederim.
Avatar
güı sarı - 8 yıl önce
sonunda yapılıyor toki hayırlı olsun ürgüplülere çok beklediler dahada beklemezler işallah????????????????
Avatar
ürgüp - 8 yıl önce
evet bu haberle birlikte anladık ki ürgüp toki hayal değil bu zamana kadar bazı kesimler inanmıyordu ve halkımıza ürgüpe toki yapılmaz boşa beklemeyin vs. türden bir çok olumsuz söylentiler vardı biz sonuna kadar inandık herkesede herşey yolunda dedik ama anlatamadık buyrun resmi olarak ihale tarihi yayınlandı hayal olmaktan çıkıyor bütün projeler hayata geçiriliyor. o vay arsa yeri değişti vay şahıs arsası var adamı ikna edemediler vay mütahip kaçtı vay proje iptal paralar dağıtılıyor ooo daha neler neler duyduk hepsi bilgi kirliliği idi doğruyu söyledik inandık ve gördük ürgüp toki 24.09.2013 saat 14:00
Avatar
Ürgüplü - 8 yıl önce
vekilimizden allah razı olsun.ne söylüyorsa yapıyor yapamayacağı birşey için söz veripte vatandaşı umutlandırmıyor.
Avatar
CİHANGİR DOĞAN - 8 yıl önce
buradan toki konusunda emeği̇geçen herkeze tşk ediyorum. en kısa zamanda maket resimlerini de yayınlamanızı rica ediyorum.
Avatar
ürgüplü - 7 yıl önce
yılan hikayesine dondu bu toki yapılmayacak boyle giderse...