banner461

Ürgüplü Mustafa Hayri Efendi kitabının 2. baskısı yapıldı

1914 ile 1916 yılları arasında şeyhülislamlık yapan, Ürgüplü Mustafa Hayri Efendi’nin hayatını kaleme alan Ürgüplü Prof. Dr. Hasan Hüseyin DİLAVER sınırlı sayıda olan ilk baskısının ardından okuyuculardan gelen kitap talebine karşı 2. baskısı yapıldı.

banner15
Ürgüplü Mustafa Hayri Efendi kitabının 2. baskısı yapıldı
23 Aralık 2014 Salı 17:19

banner517
banner134

 1914 ile 1916 yılları arasında şeyhülislamlık yapan, Ürgüplü Mustafa Hayri Efendi’nin hayatını kaleme alan Ürgüplü Prof. Dr. Hasan Hüseyin DİLAVER sınırlı sayıda olan ilk baskısının ardından okuyuculardan gelen kitap talebine karşı 2. baskısı yapıldı.

İlk baskısının ardından kendilerine iletilen okuyucu görüşlerinin de dikkate alınarak yeniden gözden geçirildiğini ifade eden Prof. Dr. Hasan Hüseyin DİLAVER, yoğun ve yorucu bir emeğin mahsulü olan eserin 2. baskısını tamamlamanın sevinciyle Ürgüp’ün tarihi ve kültürel geçmişi ile bugünü ve geleceği arasındaki bağların kurulmasında bilimsel araştırmalara ve yayınlara ihtiyaç duyduğunu belirtti.

 Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Muhammet ORÇİN - 7 yıl önce
sayın hasan hüseyin dilaver bey'i bu güzel çalışması için kutlarım. daha nice güzel eserlerini bekleriz.
Avatar
Hayri efendi - 6 yıl önce
insanlar unutulunca ölür. hayri efendi müthiş kahraman bir şahsiyet. hayatını günümüze taşıyan h.hüseyin dilaver hocamıza sayısız teşekkür.
(günümüzün sahte kahramanlarını boşverin)