banner461

Ürgüp'te Fuhuşa Bir Darbe Daha... 5 Gözaltı

Son yıllarda yaptığı operasyonlar ile fuhuş suçu ile mücadelede ciddi mesafe kat eden Emniyet başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

banner15
Ürgüp'te Fuhuşa Bir Darbe Daha... 5 Gözaltı
24 Aralık 2014 Çarşamba 12:41

banner517
banner134

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 5 kişiden 2’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son yıllarda yaptığı operasyonlar ile fuhuş suçu  ile mücadelede ciddi mesafe kat eden Emniyet başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Ürgüp te S.Y(21..) isimli şahsın hayat kadınları Z.Y(40..) ve Z.K(36..) yi para karşılığında erkeklere sattığını tespit eden Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri, adı geçen erkek şahısla müşteri olarak temasa geçmiş, şahıs para karşılığında bir hayat kadınını, Ürgüp te faaliyet gösteren bir otelde oda kiralayıp kendisine bildirilmesi halinde, gönderebileceğini söylemiştir.

 

Bunun üzerine Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ile irtibat kurularak kadınlarla pazarlık yapmak üzere görevli polis memurları İlçeye gelmiş, seri numaraları daha önceden alınmış paralarla hayat kadını ile pazarlık yapılmış ve gittikleri otelde aynı oda da iken İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince baskın yapılmıştır. Otelde gerekli aramalar yapıldıktan sonra gözaltına alınan biri kadın 5 şüpheli şahıs gerekli işlemlerin yapılabilmesi için Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilmişlerdir.

 

Emniyet teki ifade işlemleri tamamlanan A.S(40..), M.S(27..), Ç.A(.33.) M.G(.47.) ve T.D (26..) Ürgüp Cumhuriyet Savcılığına sevk edilmiş, Cumhuriyet Savcılığındaki sorguları müteakip 3 Şüpheli şahıs tutuklanmaları talebiyle Mahkemeye sevk edilmiş, Mahkemeye sevk edilen Şüphelilerden A.S ve M.S isimli şahıslar Fuhşa Yer Temin Etmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cok var - 6 yıl önce
Bunlar gibi cok daha iyi operasyonlar yapmak gerek !
Avatar
TEŞEKKÜRLER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 6 yıl önce
Teşekkürler emniyet müdürlüğü Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Bazı Yahudi Uşağı sözüm onlara medya birimleri de çocukların,gençlerim ayağını kaydıracak,ahlakını bozacak yayın yapmasalar,insanımızın aklına gavurluk sokuluyor ,halbuki vatan sathı mektep olmalı,insanımız gerçek dindarlığa yönlendirilirse,sizin işinizde kolaylaşır,her yerde kadın cinsel obje olarak kullanılıyor,bu konuda herhalde Emniyetin üst birimleri hükümete rapor sunup,Birifing veriyorlardır herhalde.
Avatar
bozkurt - 6 yıl önce
fuhuş yuvası otellere neden bir işlem yapılmıyor.
Avatar
Nevşehir'li - 6 yıl önce
devlet genelevleri kapatınca bu olaylar maalesef artış gösterdi. sadece bu olaylar değil aslında, tecavüzler arttı,çocuk ve genç kızların kaçırılma olayı arttı, etraf sapıktan abazadan geçilmez oldu. emniyet müdürlüğü ne kadar verimli çalışsa da bunlar şebeke olmuş ve başka bir yerde yeniden devam edecekler. bizim millet olarak erkeklerimizde buna çanak tutuyor aslında. o fuhuş yapılan otellerin müşterilerine bakın muhtemelen çoğu evli erkeklerdir. evdekiyle yetinmeyen, eşini beğenmeyen vs vs. iş sadece eşini aldatmak ve fuhuş yapılmasına olanak sağlamakla da bitse iyi. bu tarz kadınlarda allah bilir ne kadar pis hastalıklar vardır. o hastalıkları da bilinçsizce kendilerine bulaştırıp, sonra yine bilinçsizce eşlerine bulaştırıyorlar. bu bir çark misali dönmeye devam ediyor ve böyle giderse edecekte. devlet buna kökten bir çözüm bulmalı.fuhuş operasyonu toplu çalışanı yakalıyor. ya bireysel çalışan kadınlar? onları kim tespit edecek? kökten çözülmeli bu mesele
Avatar
hobballaaaa.... - 6 yıl önce
devlet buna kesin çözüm bulamıyor çünkü heryerde var bundan yüzüne bakarsın insan dışardan duysarsın hayvannnn...erkekler yetinemiyor tamm anladıkta kadınlardamı yetinemiyor sürekli bir arayış içindeler yüzüne kim gülse hemen peşinden bir yerlerde evli bekar farketmez onlar için yeterkiiii neyse töbe yarabbim töbee günaha girmemyeyimmm kim ne ..... yiyorsa kendine bu dünyanın birde diğer tarafı var allah'ım bizi kötülüklerden korusun insan gibi görünen şeytanlardanda gözünü erkekkkkk ve kadınnnnn dan başka birşey görmeyen varlıklardandaaaaa....
Avatar
sevban - 6 yıl önce
kontrolsüz güç güç değildir...