banner461

Ürgüp'te İftar Bir Başka Olur...

Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, Ramazan ayı dolayısıyla her gün bir hayırsever iş adamı ile birlikte öksüz, yetim ve dar gelirli aileleri iftar yemeğinde turizm işletmelerinde ağırlıyor.

banner15
Ürgüp'te İftar Bir Başka Olur...
03 Temmuz 2015 Cuma 19:00

banner517
banner134

 Kaymakam Balcı, Ramazan ayı dolayısıyla her gün bir hayırsever iş adamı ile birlikte öksüz, yetim ve dar gelirli aileleri iftar yemeğinde turizm işletmelerinde ağırlıyor. Ürgüp ilçesine bağlı köylerdeki ve ilçe merkezindeki vatandaşlar ile bir araya gelerek birlikte iftar yapan Kaymakam Balcı, ayrıca ailelerin sorunlarını dinliyor.

Kaymakam Balcı Ramazan ayının 15. Gününde iki farklı iftar programın katıldı. Kaymakam Balcı ilk olarak Mustafapaşa’da Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Sosyal Destek ve Dayanışma Kulübünün vermiş olduğu iftara ardından da Ürgüp Şoförler Cemiyetinin Şüküroğulları Pastanesinde vermiş olduğu iftar programına katıldı. Kaymakam Balcı’ya bu yoğun mesaisinde Belediye Başkanı Fahri Yıldız’da eşlik etti.

Kaymakam Balcı Teravih namazında da Esbelli Camisine giderek burada Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, iş adamları ve vatandaşlarla namaz sonrası cami bahçesinde çay içerek bir süre sohbet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.