banner461

Uzaya gidecek ilk Türk Ercan Kaygısız Nevşehir'e Geliyor

'UFO Beni Uzaya Götür' kampanyası ile Türkiye'den uzaya gidecek ilk Türk olacak ve İzmir'den çekilişe katılan ama Aslen Nevşehirli olan Ercan Kaygısız isimli vatandaşımız Nevşehir e geliyor.

banner15
Uzaya gidecek ilk Türk Ercan Kaygısız Nevşehir'e Geliyor
16 Ağustos 2013 Cuma 11:27

banner517
banner134

Uzaya gidecek ilk Türk Ercan Kaygısız 22-08-2013 Perşembe günü Nevşehir e gelecek.
Uzaya gidecek ilk Türk ve Nevşehirli hemşerimiz Ercan Kaygısız FİB Haber Merkezimizi ziyaret etmesi bekleniyor.

Aslen Nevşehirli olup İzmir'de yaşayan ve bir çekilişle uzaya gitmeye hak kazanan 41 yaşındaki Ercan Kaygısız, yanında Kur’an-ı Kerim, Türk bayrağı ve seccade götürüp namaz kılacağını söyledi.


Bir ısıtıcı firmasının düzenlediği çekilişlere takılan ve uzaya gitmeye hak kazanan Ercan Kaygısız bugünlerde uzaya gidecek olmanın heyacanını yaşıyor.


Çekilişi kazandıktan sonra ilk önce eşini aradığını ve ilk başta eşinin inanmadığını anlatan Kaygısız, "Eşim önce 1 Nisan zannetti ve inanmadı, sonra olayın ciddiyetinin farkına vardığı zaman tepkisi ise ‘Gerçekten gidecek misin, bizi bırakacak mısın?' oldu. Bende de detaylı bilgi yok ama içimde heyecan ve merak var. Eğer gidersem yanıma Müslüman Türk olarak Kur’an-ı Kerim, Türk bayrağı ve seccade alacağım” dedi.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
oceanidis - 8 yıl önce
çok komik, öyle kura loto, piyango kazanmakla gidilmez uzaya. testlerden geçeceksin yüzlerce, kan basıncından tut, vücud organlarının düzenli çalışması soluk alıvermen vb onlarca kontrole uygun isen, yeteneğin ve belli bir yüzde ve oranı yakalıyor isen uzaya çıkma şansın olabilir. yoksa elenirsin. kamuoyu ve meydana reklama ne gerek var yalancı durumuna düştükten sonra. ciddiyet ister bu işler kuran namaz seccade yüzlerce tespih, 10 tank zemzem suyuda götürsen, vücudun ve sağlığın uygun değil ise çıkartmazlar.. :)
Avatar
ahmet ay - 8 yıl önce
helal olsun hemşehrime
Avatar
endless350 - 8 yıl önce
oceanidis çok bilmişlik yapma onların hepsi olacak zaten