banner461

Vali Aktaş, Nevşehir Muhasebeciler Odasını Ziyaret etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasının yeni Başkanı Şerafettin Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
Vali Aktaş, Nevşehir Muhasebeciler Odasını Ziyaret etti
25 Ekim 2016 Salı 12:20

banner517
banner134
Ziyarette, Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan’dan oda faaliyetleri hakkında bilgiler alan Vali Aktaş, serbest muhasebeci ve mali müşavirlerin devlet gelirlerinin düzenli olarak alınması gibi önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odası başkanı Şerafettin Arslan, "Odamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Nevşehir Valimiz Sayın İlhami Aktaş'a şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ederim "dedi.
 
Son yıllarda yapılan düzenlemelerle ekonomik faaliyetlerin kayıt altına alınması için Muhasebeci ve Mali Müşavirlere önemli görevler verildiğini ifade eden Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ın ziyareti, oda yöneticileri ile yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan, Vali Aktaş'a günün anısına Çini tabak hediye etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.