banner461

Verdiğimiz Rahatsızlıktan Dolayı Özür Diliyoruz

Nevşehir’in son iki yılda kamu yatırımları açısından büyük bir ivme kazandığına dikkat çeken Ak Parti Nevşehir Milletvekili A. Erdal Feralan, bu yatırımların ilimize kazandırılması esnasında yaşanan sıkıntılar nedeniyle Nevşehirlilerden özür dilediklerini belirtti.

banner15
Verdiğimiz Rahatsızlıktan Dolayı Özür Diliyoruz
19 Ağustos 2013 Pazartesi 13:01

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son iki yılda kamu yatırımları açısından büyük bir ivme kazandığına dikkat çeken Ak Parti Nevşehir Milletvekili A. Erdal Feralan, bu yatırımların ilimize kazandırılması esnasında yaşanan sıkıntılar nedeniyle Nevşehirlilerden özür dilediklerini belirtti.

Bu yatırımların Nevşehir’e kazandırılması ile birlikte kamu yatırımlarında çok ciddi bir mesafe alınmış olunacağına işaret eden Ak Parti Nevşehir Milletvekili A. Erdal Feralan, “Kamu yatırımları konusunda son iki yılda gerçekten ciddi çalışmalar yaptık. Şu anda Nevşehir hem Ankara kaynaklı, hem de yerel yatırımlar konusunda çok iyi konumda. Türkiye İstatistik Kurumunun bölge Müdürlüğünün binası başladı. Bu niye önemli bölge müdürlüğünün ilimizde kalıcı olması açısından önem taşıyor. Kirada oturuyordu İstatistik Kurumu, artık kirada oturmayacak ve ilimizde kalıcı bir bölge müdürlüğü haline gelecek. Yine Gençlik Spor’da gençlik merkezi ve olimpik yüzme havuzu inşaatları da önemli yatırımlar. Üniversitemizin içerisinde o yarım kalan, ihalesi fes edilmiş yurt inşaatımız devam ediyor. İkinci bir yurt binası için çalışmalarımız sürüyor. Kamuoyunun da takip ettiği üzere özel bir firmaya ait yurt binası kamuya kiralandı. Anormal bir şekilde Nevşehir’in her tarafından inşaatlarımız, yatırımlarımız sürüyor. Bu inşaatların etraflarında yaşayan vatandaşlarımızın da bu yatırımlar tamamlanıncaya kadar rahatsız olmaları gayet normal. Yine de ben onlardan özür diliyorum. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı da özür diliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hüseyin polat çelik - 8 yıl önce
ne diyon sayın vekilim nigde beton asfalt oldu kayseri ona keza kırşehir oda beton asfalt oldu aksaray malumunuz gitip geliyonuz gördünüz bi nevşehir arada kaynadı gitti kale etrafı ne alemde belli degil ne rahatsızlıgından bahsediyon sen dogru kaleden kalkan toz toprak var
Avatar
halil tekce - 8 yıl önce
sayin vekil arkadas dogru soyluyor'kale projesi elde patladi mi?sonuc ne zaman kesin aciklanacak.zira her kafadan -yetkili- ayri ses cikiyor.
Avatar
pikinliğin bu kadarı - 8 yıl önce
hayret 8 yıldır milletvekilisin sadece istatistik kurumunun yaptığı hizmet binası ve yüzme havuzu yapıldığından bahsedebiliyor, yıktıkları yerlerden kalkan tozun verdiği rahatsızlıktan haberleri yok, keşke nevşehir e yatırım getirsenizde biz gece gündüz rahatsız olmaya razıyız. eve giderken inan araba 10 metre düzgün hoplamadan zıplamadan gitmiyor, ana cadde haricinde düzgün yo yok, su ise içle acısı pislik akıyor, belediye vatandaşa zulm yapıyo, benim nevşehirde senin döneminde ama senin yatırımı olmmayan gördüğüm tek yatırım pazar yeri gerisi hikaye neymiş hizmet binasıymış neymiş havuzmuş adam derken utanır be