banner461

NESİAD'la İş Dünyası : Ata Bilgisayar

NESİAD'la birlikte 4. yıl geçiren, Ata Bilgisayar & Güvenlik şirketi kurucu ortaklarından İş İnsanı Umut Araz, bilişim sektöründeki haksız rekabete dikkat çekti.

banner15
NESİAD'la İş Dünyası : Ata Bilgisayar
05 Ekim 2022 Çarşamba 09:20

banner134

NESİAD'la birlikte 4. yıl geçiren, Ata Bilgisayar & Güvenlik şirketi kurucu ortaklarından Umut ARAZ bilişim sektöründeki haksız rekabete dikkat çekti ve şunları söyledi; "Türkiye ve yurtdışında birçok pazarda bilişim ve yazılım alanlarında varlık gösteriyoruz yaşadığımız en büyük sorun rakiplerimizin ürün veya hizmet kalitesi ile değil düşük fiyatla rekabet etmeye çalışıp piyasanın dengelerini bozması. Nissa Yazılım adı altında Kapadokya Teknopark'da faaliyetlerini yürüten yazılım şirketimizde geliştirmiş olduğumuz "Butiksoft Butik Otel Programı" ile başta Kapadokya'nın tamamına, sonrasında Türkiye genelinde Alaçatı, Çeşme, Kaş, Bodrum ve Cunda adası gibi bölgelerindeki otellere ve ardından Yurtdışında Bosna Herksek, Azerbaycan Nijerya, Brezilya gibi ülkelerde yaklaşık 500e yakın otelde varlık gösteriyoruz. Sektördeki haksız rekabet bizi de etkiliyor, garanti, kalite ve güvence vermeden yarı fiyatın altında fiyatlar ile hizmet veriliyor. 

NESİAD ile geçirdiğimiz 4 yılda derneğimizin çalışmalarından vizyonundan gayet memnunum. Özellikle dernek üyelerimizin genç iş insanlarından oluşması ayrıca beni mutlu ediyor" diye konuştu.  


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.