banner461

Nevşehir İl Özel İdaresinden Emekli Olan Personellere Plaket

Nevşehir İl Özel İdaresinde görev yapan ve emekliye ayrılan 4 personel için yemekli bir veda programı tertip edilerek plaket takdim edildi.

banner15
Nevşehir İl Özel İdaresinden Emekli Olan Personellere Plaket
30 Aralık 2021 Perşembe 12:45

banner517
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi bünyesinde çeşitli birimlerde görev yapan 4 personel emekli oldular. Emekli olan personeller için bir program gerçekleştirilerek plaket verildi.

Programda bir konuşma yapan İl Özal İdaresi Destek Hizmetleri Müdürü Yusuf Ün emekli olanların hem İl Özel İdaresine hem de Nevşehir'e güzel hizmetler yaptıklarını söyleyerek Birlikte çalışmaktan onur duyduğum çalışma arkadaşlarım Mehmet Yazıcı Celal Sesveren, Faruk Karasu ve Süleyman Cerit 'e emeklilik hayatlarında mutluluk ve sağlık temennisinde bulundu.

Emekliye ayrılan Faruk Karasu; "1987 yılında başlamış olduğum Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü YSE görevim 14 Ocak 2022 itibarı ile emekliliğe ayrılıyorum. Bu süre zarfında emeği geçen tüm yöneticilerine ve çalışma mesai arkadaşlarıma başta İl Özal İdaresi Destek Hizmetleri Müdürü Sayın Yusuf Ün müdürüme bu gürür verici veda yemeği için gönülden teşekkür ederim.Herşey gönlünüzce olur hepinize sağlık mutluluk ve başarılı günler dilerim" dedi.

Konuşmaların ardından emekliye ayrılanlara plaketleri takdim edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.