banner461

Logo Tasarımında Kaliteli Hizmet

Logo tasarım küçük, büyük, orta ölçekli şirketlerin ve firmaların tanıtımı için gerekli olan markalaşma sürecinde sizi üç adım birden öne taşıyan bir tasarımdır.

banner15
Logo Tasarımında Kaliteli Hizmet
21 Ağustos 2017 Pazartesi 13:20

banner517
banner134
Logo tasarım küçük, büyük, orta ölçekli şirketlerin ve firmaların tanıtımı için gerekli olan markalaşma sürecinde sizi üç adım birden öne taşıyan bir tasarımdır. Siz de firmanız ya da şirketiniz için özgün bir logo tasarımı yaptırarak rakip firmalarınızdan 3 ya da 5 adım öne geçebilirsiniz. Şirketinizi ya da firmanızı Dünya’ya tanıtmak için logo tasarımlarının önemi çok ama çok büyüktür. Bu nedenle kurumsal olma yolunda ilerleyen küçük işletmeler öncelikle imajlarını süsleyecek logo tasarım fikirlerini bulmalı ya da bizden yardım almalıdır.

Logo tasarımı yapmak için öncelikle yaratıcı olmak, zeki düşünmek, pratik olmak ve doğru olan tasarımı yaratmak çok önemlidir. Kaliteli logo tasarım hizmeti almak için bu işi bilen, markanıza özel tasarım yapabilecek kişilerle çalışmalısınız. Siz de dışarıya karşı duruşunuzu simgeleyen logolar için bizimle iletişime geçebilir ve kurumsal kimliğiniz için en doğru ve en yenilikçi çözümlere ulaşabilirsiniz. Diğer sektörlerde olduğu gibi logo tasarımında da farklı fiyatlandırmalar önünüze çıkmaktadır. En geniş yelpaze de sizlere seçenekler sunan firmamız fiyatlandırma konusunda da müşterilerine en makul ücretlerle profesyonel logo tasarım hizmeti vermektedir.

Eğer siz sadece fiyatı düşük diye ucuz logo sloganı sunan firmalarla görüşmeyi düşünüyorsanız bu konuda kesinlikle yanlış adım atmış olursunuz. Çünkü modern ve özgün tasarımlardan oluşan logolar sizi iş dünyasında her daim birkaç adım öne taşırken ucuz logolar özgün kalitede üretilmediği için size zararı olmaktadır. Fakat biz fiyatlandırma konusunda yenilik getirerek her bütçeye uygun tasarımlar ortaya çıkarmaktayız. Tamamen özgün olan bu çizimlerde ufak değişimler ve yaratıcı fikirler ile farklılıklar yaratılarak her markanın farklı bir logoya sahip olmasına öncü olmaktayız. Firmanıza özgü logolar tasarlatarak akılda kalıcı tasarımlar ile her daim farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonel logo tasarımı hizmetleri arasında yer alan yaratıcı fikirler ile şirket logolarının çizimleri yapılarak ömürlük tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bu sayede de reklamınızı yapmanızın en doğru ve geçerli yolu logo tasarımından geçmektedir.

Logo ile siz de firmanızın sektörünü, ne sattığını ya da ne ürettiğini insanlara gösterebilirsiniz. Ufak tasarımlardan büyük anlamlar çıkararak ürünlerinizi direk logonuza baktıklarında tanıtabilirsiniz.

İşinizde tasarım ve estetik ikisi bir arada ise size önerimiz sade tasarımlardan yana olmanızdır. Özellikle küçük boyutlarda ki logo tasarımları hoş bir amblem yaratmanıza yardımcı olacaktır. Logo üzerinde küçük bir simge ve güzel bir font ile firma ismi sizin tanıtımınız için gerekli olan hazinelerdir.
Eğer restoran, cafe ya da bu tarz yerler için logo tasarım hizmeti almak istiyorsanız öncelikle hedef kitleniz olan  gençler üzerine yoğunlaşmalı ve son yılların popüler olan tasarımlarına öncelik vermelisiniz. Klasikleşmiş çizgiler ile modern tarzı bir arada barındıran vintage çizimler tam da size uygun olan stiller arasındadır.
Firmanız ya da şirketiniz için kurumsal logo arayışı içerisindeyseniz güvenilir, sağlam ve sert hatlar ile çizilen logolar tam da size göredir. Logoya ilk bakıldığında müşterinin deneyiminizi direk fark etmesini istiyorsanız o halde kurumsal logolar ile bunu başarabilirsiniz. Tabi ki yaratıcı ve zengin fikirler ile aklınızda ki düşünceyi desteklemeniz şarttır. Bu konuda da bize güvenerek sizi en iyi temsil edecek logoyu yaptığımız çizimlerden direk seçebilirsiniz.

Logo Tasarımı Nasıl Olmalıdır?
Logonuz sizin temsilciniz olduğu için kesinlikle özgün olmalıdır.

Logoya bakıldığında kesinlikle farklı bir şirketin logosu akla gelmemelidir.

Şirketlerin ya da firmaların hizmet ettiği alana yönelik bir tasarım olmalıdır.

Logo tasarımı içerisinde şirketin ismi geçmeli ya da ifade eden detaylar bulunmalıdır.

Logonuz anlaşılmayacak şekilde karmaşık olmamalıdır.  Güvenilir ve sağlam bir ifade stili tercih edilmelidir.
Logo gören kişinin aklında kalmalıdır. Akılda kalıcı olması önemlidir.

Logonuzun grafik kalitesi yüksek olmalı ve yapılan çizim farklı renklerde ki zeminlerde de kullanılabilmelidir.

Logolar farklı yerlerde bir simge olarak marka kimliğini net bir şekilde yansıtmalıdır.

İyi bir logo tasarımı için kesinlikle yukarıda ki adımlar izlenmelidir. Başarılı bir logo çalışması için kaliteli firmalarla çalışmalı ve logonuzun marka değerini her geçen gün yaptığınız işlerle artırmalısınız. Profesyonel logo tasarımı yapılırken kendi fikirlerinizi ve isteklerinizi beyan etmeli geri kalan kısmı ise tasarımcıların ruhuna ve yaratıcılığına bırakmalısınız.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.