banner461

Nevşehir Acıgöl OSB Tekstilkent Yapım İşi İçin İhale İlanı

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Acıgöl OSB Tekstilkent Yapım İşi açık ihale usulü ile ihale edilecektir. 

banner15
Nevşehir Acıgöl OSB Tekstilkent Yapım İşi İçin İhale İlanı
01 Haziran 2022 Çarşamba 13:24

banner517
banner134

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Acıgöl OSB Tekstilkent Yapım İşi açık ihale usulü ile ihale edilecektir. 

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Acıgöl OSB Tekstilkent
Yapım İşi İçin İhale İlanı

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “Sanayi Altyapısının Güçlendirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında sağlanan mali destek ile “ACIGÖL OSB TEKSTİLKENT” için bir yapım işi ihalesi gerçekleştirecektir.

İhale konusu iş kapsamında, Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü içerisine 2 adet bina inşası yapımının Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği Eki olan Satın Alma Rehberi doğrultusunda açık ihale usulü ile gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.
 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:2, 50200 Merkez/NEVŞEHİR adresinden temin edilebilir. İhale dosyasını görmek ve incelemek isteyenler, ihale dosyasına Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:2, 50200 Merkez/NEVŞEHİR adresinden ve ya  www.ahika.gov.tr veya  Kurum internet adresi internet adreslerinden görülebilir. 
 

Teklif teslimi için son tarih ve saat:  20/06/2022 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası iletişim numaralarından öğrenilecektir.

Teklifler, 20/06/2022 tarihinde, saat 13:00’da Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:2, 50200 Merkez/NEVŞEHİR adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İLANEN DUYURULUR


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.