banner461

Aşk ve Mavi Dizisi Özel Kapadokya Hastanesinde Çekiliyor

ATV'de yayınlanan , Aşk ve Mavi dizisinin, yeni bölümleri Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesinde çekiliyor.

banner15
Aşk ve Mavi Dizisi Özel Kapadokya Hastanesinde Çekiliyor
02 Ekim 2017 Pazartesi 14:27

banner517
banner134
ATV ekranlarının sevilen fenomen dizisi ve reyting sıralamalarında birinci olan AŞK ve MAVi dizi çekimi Nevşehir Özel Kapadokya hastanesinde devam ediyor.
Yapımcılığını Ntc Medya'nın üstlendiği dizinin çekimleri devam ettiği süre boyunca Hastane ve Sağlık ile ilgili tüm sahneleri Nevşehir'de ki Özel Kapadokya Hastanesi'nde çekimleri bu yılda devam edecek.

Konuya ilişkin olarak FİB Haber Merkezimize açıklamalarda bulunan Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Fatih Yakut; Özel Kapadokta hastanesi olarak sanata ve sanatçılara verdiğimiz desteklerimiz devam etmekte olup; bölgemizde çekimleri süren Aşk ve Mavi dizisinin çekimleri hastanemizde yapılmaktadır. İlimiz Nevşehir ve Kapadokya Bölgemizin tanıtımı adına büyük önem arz eden bu tür TV çekimleri için bizlerde üzerimize düşen ne varsa dün olduğu gibi bugünde yapmaya hazırız. Aşk ve Mavi dizisine yeni sezonda da başarılarının devamını diliyorum.

İşte Aşk ve Mavi Dizisinin Kapadokya Hastanesinde çekilen bölümlerinden objektiflerimize takılan o kestiler... Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.