banner461

Ürgüp Fabrika Yerleşkesinde Halk Müziği Konseri

Kapadokya Üniversitesi tarafından düzenlenen sempozyumun son gününde 31 Temmuz Cumartesi günü saat 20:30'da halka açık ve ücretsiz olarak halk müziği konseri düzenlenecek.

banner15
Ürgüp Fabrika Yerleşkesinde Halk Müziği Konseri
29 Temmuz 2021 Perşembe 17:30

banner517
banner134

Kapadokya Üniversitesi tarafından 29-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Mustafapaşa ve Ürgüp Fabrika yerleşkelerinde üç gün sürecek sempozyum kapsamında Ürgüp Fabrika Yerleşkesinde Edip Bülbül ve Başak Küreş'in canlı performansıyla açık hava konseri düzenlenecek.

31 Temmuz Cumartesi saat 20:30'da, Kapadokya Üniversitesi Ürgüp Fabrika Yerleşkesinde Edip Bülbül ve Başak Küreş'in canlı performansıyla açık hava konseri yapılacak.

Üniversiteden yapılan açıklamada "2021 yılı Hacı Bektâş-ı Velî Yılı kapsamında Üniversitemizin, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ahiler Kalkınma Ajansı desteğiyle düzenleyeceği Âşık Sanatı Sempozyumu'nun son günü 31 Temmuz saat 20:30'da, Ürgüp Fabrika Yerleşkemizde, Edip Bülbül ve Başak Küreş’in canlı performanslarıyla açık hava konseri yapılacak. Etkinliğimize tüm halk müziği sevenler davetlidir." denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.