banner461

Genç Nevşehirliler Platformu Sıla-i Rahim'de Buluştu

Ankara Genç Nevşehirliler Platformu üyeleri, Ramazan Bayramında Nevşehir'e sıla-i rahimde bulunarak birlik ve beraberliğini taçlandırdılar.

banner15
Genç Nevşehirliler Platformu Sıla-i Rahim'de Buluştu
08 Haziran 2019 Cumartesi 15:59

banner134

Ankara Genç Nevşehirliler Platformu üyeleri, Ramazan Bayramında memleketlerinde sıla-i rahimde bulunarak birlik ve beraberliğini taçlandırdılar.

Memleketlerine Ankara'dan gelen Nevşehirli gençler Bayramın üçüncü günü anlamlı bir buluşma gerçekleştirdiler. Hacı Asım ve Nimet Dirikoç Kültür merkezinde bir araya gelen hemşeriler önce kendi arasında bayramlaşma yaparak günün anlam ve önemini vurguladılar.

Sonrasında Nevşehir'in meşhur Çiçekli Camisi İmam hatibi Ahmet AYDEMİR hocamızın katkılarıyla akşam yemeği ile devam ettiler. Yemeğin ardından bir dost meclisi havasında çay ve muhabbet ile birlikte Bayramın tüm güzelliklerini yaşadılar. Ankara'da bir çok sosyal faaliyetlerde bulunan Genç Nevşehirliler Platformu Başkanı Ziya AĞCA ve tüm katılım sağlayan hemşeriler bu tür birliktelikleri devam ettirmek istediklerini dile getirdiler. Memlekete hasret yaşayan genç Nevşehirliler günün anlam ve önemi üzerine hatıra fotoğrafları çekinerek geceyi tamamladılar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.