banner461

Kozluca Köyü Festivali Düzenlendi

Nevşehir'in Acıgöl İlçesine bağlı Kozluca köyünde, Ramazan bayramının son günü Muhtarlık ve Kozluca Derneğince 1. Geleneksel Kozluca Köyü Festivali düzenlendi.

banner15
06 Haziran 2019 Perşembe 15:11

banner134

Nevşehir'in Acıgöl İlçesine bağlı Kozluca köyünde, Ramazan bayramının son günü Muhtarlık ve Kozluca Derneğince 1. Geleneksel Kozluca Köyü Festivali düzenlendi. Düzenlenen festival renkli görüntülere sahne oldu.

Kozluca Köyü Dernek Başkanı Hakan Bilgi, Başkan Yardımcısı Şevket Güçlü ve Kozluca köyü Muhtarı Harun Avşar'ın ev sahipliğinde Kozluca köyü şenlik alanında düzenlenen ve bu sene ilki yapılan festivale özellikle İstanbul'da yaşayan ve bayram nedeniyle köylerine gelen kozlucalı gurbetçiler büyük ilgi gösterdi.
Çeşitli ikramlarında yapıldığı Festivalde yöresel oyunlar oynandı, sılai rahim için köylerine gelen kozlucalılar unutulmaz bir gün yaşadılar. 

Öte yandan ilerleyen saatlerde, Nevşehir Milletvekilleri, Acıgöl Kaymakamı, Acıgöl Belediye başkanı Ercan Ertaş, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nda festivale katılması bekleniyor...

Nevşehir Kozluca köyünden muhteşem Drone çekimi izlemek için TIKLAYINIZ!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.