banner461

'Balkaya' Filmi Kayseri ve Nevşehir Kapadokya bölgesinde çekilecek.

Ulusal ve uluslararası birçok festivalden ödül kazanan Emin Alper, yeni filmi 'Balkaya' Kayseri ve Kapadokya'nın başkenti Nevşehir'de çekilecek.

banner15
'Balkaya' Filmi Kayseri ve Nevşehir Kapadokya bölgesinde çekilecek.
14 Haziran 2021 Pazartesi 20:10

banner517
banner134

'Balkaya' Filmi Çekimleri Yakında Başlıyor. Ödüllü Yönetmen Emin Alper'in Hazırladığı Politik Psikolojik Gerilim türündeki 'Balkaya' Filminin Başrol Oyuncuları Ekin Koç Ve Selahattin Paşalı Oldu.

Emin Alper yönetmen; senarist, yapımcı ve akademisyen. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde akademisyenlik ve çeşitli dergilerde yazarlık da yapan Emin Alper, Tepenin Ardı ve Abluka filmleri ile tanınır. Alper'in üçüncü uzun metrajlı filmi olan Kız Kardeşler, ilk gösterimi 69. Berlin Uluslararası Film Festivali'nin "Ana Yarışma" bölümünde gerçekleştirdi. Film, SİYAD'da 10 dalda 11 adaylık elde etti.

Filme cast casting hizmeti veren Ahmet Yıldız yaptığı açıklamada; "Kayseri ve Nevşehir Kapadokya bölgesinde çekimlerini yapacağımız projemize 2021 Haziran ayı sonunda başlıyoruz. Aramıza yardımcı oyuncu olarak katılmak isteyen kıymetli hemşehrilerimiz irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirler." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.