banner461

Ercan Kesal 'Söyleşi Günü'nde Avanoslu hayranlarıyla buluştu

Nevşehir'in medarı iftiharı değerli hemşehrimiz Doktor, Yazar, Yönetmen Ercan Kesal, "Sinema, Sanat ve Toplum" konulu Avanos'ta söyleşi düzenledi.

banner15
Ercan Kesal 'Söyleşi Günü'nde Avanoslu hayranlarıyla buluştu
26 Temmuz 2021 Pazartesi 23:08

banner517
banner134

Avanos Eğitim ve Kalkındırma Vakfı tarafından Avanos'un medarı iftiharı değerli Nevşehirli hemşehrimiz Vakıf üyesi, Doktor, Yazar, Yönetmen Ercan Kesal ile "Sinema, Sanat ve Toplum" konulu söyleşi düzenlendi.

Avanos Taşköprü yanında ki Vakfın bahçesinde düzenlenen söyleşiye ünlü Sanatçı Ercan Kesal sevenleri ve çok sayıda sanatçı dostları katıldı. Usta sanatçı severleri için Kitaplarını imzaladı.

Kesal ile geçmişe gidip; hayli heyecanlı, dinamik bir senaryoya sahip hayatını sanatçı hayranları film şeridi izler gibi büyük bir keyifle dinledi. Söyleşi anında bir sokak kedisi Sanatçı Kesal'ın masasına çıkıp kendisini meraklı gözlerle takip etmesi ise katılımcıları gülümsetti.

Hekim, oyuncu, senarist, yönetmen, yazar… Ercan Kesal, elini attığı işte, her alanda başarılı olan bir isim. Avanos’ta geçen çocukluğunda, babasının gazozhanesinde şişe yıkayarak başlayan serüveni son 10 yıldır dünyanın çeşitli yerlerindeki kırmızı halılarda ödüller toplayarak devam ediyor!

Sanatçı Kesal söyleşisinde, Avanos'ta başlayan başarı dolu bir yaşamın kesitlerini hayranlarıyla paylaştı.

Foto/Haber: Metin Yıldırım


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.