banner461

'Evet' demek için keşfedilmeye değer: Garden Inn Cappadocia

Avanos’a bağlı Çavuşin Köyü’nde hizmet veren Garden Inn Cappadocia, yaz sezonunda düğün, nişan, söz, sünnet törenlerini yemekli, yemeksiz ve diğer ikram seçenekleri ile konuklarına eşsiz fırsat sunuyor.

banner15
'Evet' demek için keşfedilmeye değer: Garden Inn Cappadocia
25 Temmuz 2020 Cumartesi 13:59

banner517
banner134

Garden Inn Cappadocia olarak, Şehrin kalabalığından, trafiğinden uzakta; sevgili ağaçlarımızın, çimlerimizin ve rengarenk çiçeklerimizin huzurunda “Evet!” diyebileceğin Kapadokya'nın en güzel kır düğünü mekanı ile karşındayız.

Muhteşem manzarası ve nezih ortamıyla Kapadokya'nın son gözdesi Garden Inn Cappadocia Genel Müdürü Mustafa Erdem, geçtiğimiz sene hizmete giren tesis hakkında açıklamalarda bulundu. FİB Haber Merkezine açıklamada bulunan Garden Inn Cappadocia Genel Müdürü Mustafa Erdem şu bilgileri paylaştı;

Beyaz düğünlerden, nikahlara ve özel günlere kadar mekanımız Garden Inn Cappadocia her duruma uygun görkemli özel etkinlik mekanlarına sahiptir.

Size özel menüler ile samimi düğün yemekleri ve organizasyonları. Unutulmaz bir Kapadokya ortamında unutulmaz bir an. Deneyimli ekibimiz tarafından mükemmelliği başarmak; Garden Inn Cappadocia’da özel bir anıya başlamak için harika bir yoldur.

Yaşam boyu bir kez olsun bir kutlama ya da bir toplantı olsun, bunun Kapadokya tarzını yaydığından emin olacağız. Etkinlik ekibimiz, en baştan, sosyal etkinlikleri planlamak ve yürütmek, sansasyonel düğünler yapmak ve iş toplantılarını zarafetle ifade etmek için hazır olacaktır.

Geçtiğimiz Nisan ayında GARDEN İNN CAPPADOCIA otelimizde tüm Catering organizasyonlarımızı buradan yürütmekteyiz. Otelimiz  6500 metre kare alana kurulmuştur. 27 odadan oluşmakta olup bu odaların yarısı suit jakuzili odalardır, bundan dolayı bu odalarımızı daha çok balayı odası olarak satmaktayız .

Bahçemizin 1500 Metre kare bölümünde kır düğünü yapmaktayız. 500 Metrekarelik bölümünde ise Bahçemizden kendi yetiştirdiğimiz ürünlerden hafta sonları "Serpme kahvaltı" servis etmekteyiz. Kahvaltıya gelen misafirlerimizin çocukları oyun parkında oynarken kendileri de doğayla baş başa kahvaltılarını yapmaktadırlar.

Pandemi sürecinde hijyen ile ilgili tüm önlemlerimizi almış durumdayız. 01 Temmuz 2020 Tarihinden itibaren GARDEN INN CAPPADOCIA otelimizin bahçesinde gerçekleştirdiğimiz düğün organizasyonlarında sağlımızla ilgili bütün önlemlerimizi almış durumdayız.

GARDEN INN CAPPADOCIA oteli olarak tüm misafirlerimizi Geleneksel Türk Misafirperverliği ile ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Garden Inn Cappadocia 

-75 Odalı Otel

-Kır Düğünü

-Sabah Köy Kahvaltısı

-Akşam Yemeği ile birlikte,

Misafirlerini hafta sonlarında saat: 10.00-14.00 arasında nezih bir ortamda vakit geçirecekleri bir mekanda ağırlıyor.
Yine muhteşem mekan misafirlerine organik bahçe ürünleri ile köy kahvaltısı imkanı sunuyor...

Adres: Çavuşin köyü Vadiler sokak Avanos/ NEVŞEHİR
Tel: 0 384 532 70 50


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.