banner461

Masterchef Hasan Biltekin Ürgüp te Lise Öğretmenlerini Ziyaret etti

Liseyi Ürgüp Kılıçarslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde bitiren Hasan Biltekin Lise yıllarını geçirdiği, mesleki kariyerinde önemli bir yer tutan Öğretmenlerini ziyaret etti.

banner15
Masterchef Hasan Biltekin Ürgüp te Lise Öğretmenlerini Ziyaret etti
21 Ocak 2022 Cuma 10:35

banner517
banner134

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışması 2020-2021 sezonunu tamamlarken, Lise ve Üniversite eğitimini Ürgüp'te tamamlayan ve Masterchef yarışmasında finale kalarak ikinci olan Hasan Biltekin Ürgüp'te Kılıçarslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde Öğretmenlerini ziyarete geldi.

27 yaşındaki Hasan Biltekin aslen Nevşehirlidir. MasterChef Türkiye'de finale yükselen yarışmacı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu Mezunu.

Liseyi Kılıçarslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde aşçılık bölümünde tamamlayan Biltekin, 2017-2019 yılları arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Turizm Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü öğrencisi olarak da her gününü Ürgüp'te geçirdi.

Masterchefte finale kalarak 2. olarak yarışmayı tamamlayan Hasan Biltekin Ürgüp Kılıçarslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'ne gelerek Aşçılık bölümü Öğretmeni Nurten Boz'u, Okul Müdürü Ali Koç'u ve diğer Öğretmenlerini ziyaret etti.

Ziyaretin anısına Hasan Biltekin'e çini tabak hediye edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.