banner461

Nevşehir'de Deluxe Vip Güzellik Merkezi’ne Görkemli Açılış

Güzellik ve bakım sektöründe hizmet veren Deluxe Vip Güzellik Merkezi görkemli bir açılışla kapılarını Nevşehir'de açtı.

banner15
Nevşehir'de Deluxe Vip Güzellik Merkezi’ne Görkemli Açılış
30 Mart 2021 Salı 15:23

banner517
banner134

Türkiye'nin bir çok ilinde bulunan Deluxe Vip Güzellik Merkezi görkemli bir açılışla kapılarını Nevşehir'de açtı.

Düzenlenen açılış törenine çok sayıda davetlinin yanı sıra Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Şahin Afşin’in hizmete açtığı güzellik merkezinde, Leke Bakımı, Buz Epilasyon, Medikal Cilt Bakımı, Çatlak Onarımı, Hydrafacial, Kavitasyon Bölgesel Zayıflama, G5 Masajı, Kalıcı Makyaj Uygulamaları hizmetleri sunuyor.

Açılış kurdelesini işletme sahibi Şahin Afşin, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan ile birlikte kesti.

Açılış kurdelesinin kesilmesiyle güzellik merkezi gezildi.

İşyeri, açılışa katılan ziyaretçi ve bayanlardan da tam not aldı.

İşletme sahibi Şahin Afşin, “Nevşehir'de estetik anlayışına yeni bir algı katılacak. Güzelliği seven bütün bayanları salonumuza davet ediyorum. Nevşehir daha çok güzel şeyleri hak ediyor” diye konuştu.

Afşin; “Deluxe Güzellik Merkezi’nin açılışa hepiniz hoş geldiniz. Burada her bireyin ihtiyacı olan tüm güzellik ve sağlık hizmetleri bir arada sunulmaktadır. Nevşehir'e hayırlı olsun” dedi.

Deluxe VİP Güzellik Merkezi ilke edindiği “kusursuzluğa” ulaşma çabasıdır. Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir.

İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran kuruluşumuz, uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Deluxe Vip Güzellik Merkezi, başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır. Bu amacından dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kadrosu ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Türkiye’nin bir çok ilinde salonlarımızda; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği bir salon ambiyansı oluşturmaktayız. Avrupa Birliğinin yeni dönemdeki yüksek standartlara uygun son sistem, teknolojiye sahip cihazlarımızla ve uzman kadromuzla siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Deluxe Vip Güzellik Merkezi olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. 

 Deluxe Vip Nevşehir Şubesi Açıldı...

Deluxe Vip Nevşehir Şubesi 

Adres: Atatürk Bulvarı Kuveyt Türk Bankası üzeri NEVŞEHİR

Tel: 0 384 212 65 50


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.