banner461

Nevşehirli genç mimar dünya evine girdi

Nevşehir'in genç ve başarılı mimarlarından Tuğba Bozulmaz hayatını Harun Koyuncu ile birleştirdi. Rüya gibi bir nikah töreniyle dünya evine giren Koyuncu çiftinin düğününden kareler haberimizin detaylarında...

banner15
Nevşehirli genç mimar dünya evine girdi
10 Haziran 2021 Perşembe 14:30

banner517
banner134

Fatma-Erol Bozulmaz'ın kızı Mimar Tuğba Bozulmaz, Atike-Erhan Koyuncu'nun oğlu Harun Koyuncu ile hayatını birleştirme kararı aldı.

Nevşehir'in genç ve başarılı mimarlarından Tuğba Bozulmaz ve  Harun Koyuncu çifti  Anatolian Houses Cave Hotel Bahçesinde düzenlenen göz kamaştırıcı nikah töreniyle dünya evine girdi.

Kapadokya'nın önemli turistik beldelerinden Göreme Anatolian Houses Cave Hotel Bahçesinde gerçekleştirilen düğün törenine katılan davetliler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ateşleri ölçülerek, maske kontrolü ve sosyal mesafeye dikkat edilerek içeri alındı.

Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Alevli, Ersin Erol, Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın, Nevşehir'in tanınmış siyasetçi ve İş İnsanlarından Zafer Salgın, Bölge Turizmcilerinden Hasan Kalcı, Ali Rıza Kalcı, önceki dönem Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, İş insanları ile Bozulmaz ve Koyuncu ailelerinin eş dost ve akrabalarının katıldığı düğün töreninde Tuğba ve Harun Koyuncu çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Davetlileri kapıda karşılayan Bozulmaz ve Koyuncu aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler.   

Günün kahramanları Tuğba ve Harun Koyuncu çiftide, "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz" dediler.

FİB Ajans Organizasyondan Gazeteci Fikret Çapacı'nın başarılı sunumları eşliğinde toplamda 1 saat süren nikah merasimi ile dünya evine giren genç çiftimize, iki cihan saadeti diliyoruz.‬

FİB Ajans ve Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

www.nevsehirorganizasyon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.