banner461

Serkan Türkoğlu Şerife Ada ile nişanlandı

Kristal Düğün Salonu İşletmecilerinden Cuma Türkoğlu'nun oğlu Serkan Türkoğlu, Şerife Ada ile mutluluğa giden yolda ilk adımı atarak nişanlandı.

banner15
Serkan Türkoğlu Şerife Ada ile nişanlandı
23 Ağustos 2020 Pazar 10:12

banner517
banner134

Kristal Düğün Salonu İşletmecilerinden Cuma Türkoğlu'nun oğlu Serkan Türkoğlu, Şerife Ada ile mutluluğa giden yolda ilk adımı atarak nişanlandı. Kristal Düğün Salonunda aileler arasında düzenlenen nezih törende çiftin mutluluğu adeta gözlerinden okunuyordu.

Koronavirüs tedbirlerinin en üst seviyede uygulandığı Nişan merasimine her iki ailenin çok sayıda eş dost ve akrabaları katıldı.

Okunan duanın ardından İş İnsanı Ersin Türk tarafından "Ada ve Türkoğlu" ailelerinin bu özel günlerinde genç çiftin nikah yüzüklerini takarken, "Kızımız Şerife ile oğlumuz Serkan'ın nişan yüzüklerini takarak evliliğin ilk adımını gerçekleştirdik. Ada ve Türkoğlu ailelerimiz adına Şerife ve Serkan çiftine hayır olsun inşallah" dedi.  

Biz de FİB Haber olarak Ada ve Türkoğlu ailelerini tebrik ediyor genç çifte mutluluklar diliyoruz.

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

nevsehirorganizayon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.