banner461

Ürgüp Sineması Üniversite Gençliğinin Hizmetinde

Ürgüp Belediyesi sinema salonu Üniversite eğitimini tamamlamak üzere Ürgüp'e gelen gençler başta olmak üzere uygun bilet fiyatıyla her kesimin takdirini topluyor.

banner15
Ürgüp Sineması Üniversite Gençliğinin Hizmetinde
11 Mart 2022 Cuma 11:59

banner517
banner134

7 bine yakın Üniversite Öğrencisine ev sahipliği yapan Ürgüp'te Öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda gençlerin ilgi duyduğu türdeki vizyon filmleri izleyiciyle buluşturan Ürgüp Belediyesi sinema salonu uygun fiyatıyla da Öğrencilerin uğrak yeri olmayı sürdürüyor.

Öğrencilere 10 TL'lik bilet fiyatıyla sinema konforunu yaşatan salonda THE BATMAN filmi tüm dünya sinemalarıyla aynı anda Ürgüp'te de gösterime girdi.

Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle başta gençler olmak üzere herkesin uygun fiyatla sinema keyfini yaşamasını amaçlayan salonda 13:00 - 17:00 ve 20:00 seanslarında BATMAN filminin gösterime devam edeceği, 1 Nisan'dan itibaren MORBİUS adlı aksiyon, fantastik macera kategorisindeki filmin izleyiciyle buluşacağı, 15 Nisan'dan itibarende Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları adlı filmin de Ürgüp'te sinemaseverler için Ürgüp Belediyesi sinema salonunda izleyiciyle buluşacağı kaydedildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.