banner461

Vali Becel, Maria ile Mustafa Dizi Setini Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, çekimleri Ürgüp'te yapılan Maria ile Mustafa dizisinin setini ziyaret ederek dizi oyuncuları ve yapımcısı ile görüştü.

banner15
Vali Becel, Maria ile Mustafa Dizi Setini Ziyaret Etti
25 Ekim 2020 Pazar 17:00

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, çekimleri Ürgüp'te yapılan Maria ile Mustafa dizisinin setini ziyaret ederek dizi oyuncuları ve yapımcısı ile görüştü. Vali Becel, Kapadokya bölgesinde çekilen dizi ve filmlerin tanıtıma büyük katkı sağladığını söyledi.

Vali Becel ve beraberindeki heyete ziyaretinden dolayı film ekibi ve görevliler teşekkür etti.

Vali Becel ise dizi ekibine, dizi yapımcılarına teşekkür ederek, dizi çekimlerinde kolaylıklar diledi.

Ziyarette Vali Becel'e eşlik eden Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk; "Ürgüp'ümüzde çekimi gerçekleşen Maria ile Mustafa dizisinin setini, Sayın Valimiz İnci Sezer Becel, Kaymakamımız Mehmet Maraşlı, İl Kültür Müdürümüz Cengiz Ekici ve AK Parti ilçe başkanımız Oğuz Kahraman ile birlikte ziyaret ettik. Ürgüp'ün tanıtımına katkılarından ötürü, dizinin yapımcısı Mehmet Yiğit Alp beyefendiye, yönetmenimize, oyuncularımıza ve set ekibine başarı dileklerimizi ve teşekkürlerimizi sunduk." dedi.

Dizi seti ziyaretinde Vali Becel'e Ürgüp Kaymkamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici'de eşlik ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.