banner461

Ankara Genç Nevşehirliler Derneği'nden Rektör Aktekin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Ankara Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca ile yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

banner15
Ankara Genç Nevşehirliler Derneği'nden Rektör Aktekin'e Hayırlı Olsun Ziyareti
15 Temmuz 2020 Çarşamba 12:39

banner517
banner134

Ankara Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca ile yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret ettiler.

Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret eden Ankara Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca ve yönetim kurulu üyeleri, kendilerine yeni görevlerinin hayırlı olması ve birlikte başarılı çalışmalar temennisinde bulundu. Başkan Ağca ayrıca, dernek ve yürüttükleri çalışmalar hakkında Rektör Aktekin’e bilgi verdi.  

Nazik ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Aktekin ise kendilerine teşekkür ederek, Yükseköğretim Kurulu (YÖK)’ün engellilere yönelik hassasiyeti çerçevesinde NEVÜ olarak STK’ları önemsediklerini ve kendileriyle her daim işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini ifade etti.  

Günün anısına hediye takdimi ile sonlandırılan ziyaret, İyi dilek ve hayır temennileri ile çekilen hatıra fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.