banner461

Nevşehir'de 'Peygamberimiz ve Aile' konulu konferans

Nevşehir İl Müftülüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle 'Peygamberimiz ve Aile' konulu bir konferans düzenlendi.

banner15
Nevşehir'de 'Peygamberimiz ve Aile' konulu konferans
12 Kasım 2019 Salı 11:34

banner134

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür merkezinde düzenlenen programa AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları Bektaş Demir, Ersan Erkut, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir,  Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk, kurum amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu, akabinde İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle devam etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz açıklamasında; "Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimize, Al ve Ashabına salat-u selam eyler, ortak dualarda buluşmayı temenni ederim. Gönül coğrafyalarımızda, insanlığın vicdanında yeniden bir uyanışa vesile olmasını diler; Mevlid-i Nebi Haftamızı en kalbi duygularımla kutlarım" dedi...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.