banner461

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'nün kızı dünya evine girdi...

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’nün kızı Ayşe Nur Süslü ile Yaşar Simit düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

banner15
Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'nün kızı dünya evine girdi...
10 Şubat 2021 Çarşamba 15:37

banner517
banner134

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’nün kızı Ayşe Nur ve Yaşar Simit çifti düzenlenen göz kamaştırıcı nikah töreniyle dünya evine girdi.

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Uçhisar kasabası "Maara Konak" bahçesinde gerçekleştirilen nikah törenine katılan davetliler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ateşleri ölçülerek, maske kontrolü ve sosyal mesafeye dikkat edilerek içeri alındı.

Törene, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ile koronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık 50 kişilik davetli topluluğu katıldı.

Nikah töreninde aile büyükleri adına açıklamada bulunan Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü; "Bu güzel günümüzde evlatlarımızın nikah töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm eş, dost, akraba ve yakınlarımıza teşekkür ederiz." dedi.

Yine Koronavirüs tedbirleri kapsamında çiftin yakın eş dost ve akrabalarının katıldığı Nikah töreninde Ayşe Nur ve Yaşar çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Oldukça heyecanlı görünen genç çift’in nikâhını Uçhisar Belediyesi Nikah memuru Emin Yılmaz  kıyarken, nikâh şahitliklerini ise Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Seyhan Oktik ve Bahri Küsdürmez yaptı.

Nikah akdi sonrası Evlilik cüzdanını gelin kıza takdim eden Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran; "Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin." dedi.

Genç çifte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye eden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ise, “Nikâhınız ve ömrünüz hayırlı, uğurlu, bereketli ve mübarek olsun” dileklerinde bulundu.

Davetlileri kapıda karşılayan Süslü ve Simit aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler.   

Günün kahramanları Ayşe Nur ve Yaşar Simit çiftide, "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz" dediler.

FİB Ajans Organizasyondan Gazeteci Fikret Çapacı'nın başarılı sunumları eşliğinde toplamda 1 saat süren nikah merasimi ile dünya evine giren genç çiftimize, iki cihan saadeti diliyoruz.‬


FİB Ajans ve Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

www.nevsehirorganizasyon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.