banner461

Vali Becel, Nevşehirli şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

banner15
Vali Becel, Nevşehirli şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti
04 Kasım 2020 Çarşamba 19:55

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 2010 yılında Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde askeri aracın şarampole yuvarlanması sonucu şehit olan Jandarma Komando Er Hasan Basri Çevik (22)'in ailesini ziyaret etti. Vali Becel şehit ailesi ile yakından ilgilenerek kendilerinin istek ve taleplerini de dinledi.

Gerçekleştirilen ziyarette, Devletimizin Şehit ailelerinin daima yanlarında olduğunu ifade eden Vali Sezer Becel, bu manada şehit ve gazi aileleriyle her zaman beraber olmaya özen gösterdiklerini dile getirerek, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Vali Becel, Nevşehirli Gazi Er Nuri Tuncel'i ziyaret etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel şehit ailesi ziyaretinin ardından, 1958 yılında Gazi olan Er Nuri Tuncel ve ailesini evlerinde ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.

Nevşehirli şehit Jandarma Komando Er Hasan Basri Çevik ve Gazi Er Nuri Tuncel'in aileleri, Vali Sezer Becel’in ziyaretlerinden duydukları memnuniyetleri ifade ederek, teşekkür ettiler.

Vali Sezer Becel'e ziyaretlerinde Nevşehir İl Jandarma Komutan Yarımcısı J.Alb. Vedat Kültür, Nevşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener'de eşlik ettiler,


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.