banner461

Vali Sezer Becel, Halk İle Buluşmaya Devam Ediyor

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, halk günü vatandaş buluşmalarına devam ediyor….

banner15
Vali Sezer Becel, Halk İle Buluşmaya Devam Ediyor
25 Temmuz 2020 Cumartesi 20:00

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla her hafta randevu usulüyle oluşturulan halk günü buluşmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Nevşehirli vatandaşları makamında kabul eden Vali Sezer Becel, onlarla yakından ilgilenerek istek ve taleplerini dinledi. İlgili kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda, vatandaşların sorun ve taleplerinin değerlendirilerek çözümü konusunda yapılacak çalışmaların titizlikle takip edileceği belirtildi.

Halk günü toplantıları ile vatandaşların sorun, talep ve isteklerini dinleyen Vali Sezer Becel,  ilgili kurum tarafından, taleplerin ivedilikle değerlendirilerek vatandaşlara yardımcı olunması talimatını verdi.

Valilik Toplantı Salonunda Vali Sezer Becel başkanlığında gerçekleştirilen halk günü toplantısına;  Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.