Milli Birlik ve Beraberliğe İhtiyaç Var..!!!


Mehmet Adem Karadaş

Mehmet Adem Karadaş

Okunma 22 Şubat 2021, 23:26

Okçular Tepesini Terketmeyin.!
Milli Birlik ve Beraberliğe İhtiyaç Var..!!!
Hz. Peygamber efendimiz (sav) Uhud savaşında ganimet peşinde koşan okçuların o tepeyi terk etmesiyle savaşı kaybetti..!!!
Dostlarım bu haftaki makalemde toplumda fitneye mahal verenlere durun demek ve çıkarların peşinde koşanları görün demeye çalışacağım.
Son zamanlarda oluşan sıcak gündemlerle toplumda oluşan ayrışmanın sebebi olarak, o toplumun içerisine karışmış olan fitneci provakatörlerin gece gündüz demeden çalışmalarıdır.
Kişinin doğruluğu, dürüstlüğü ve devletine olan bağlılığı "Okçular Tepesini Terketmesiyle" sona etmektedir ve malesef bu durum son zamanlarda gençlerimiz arasında oluşmakta.!
Bir takım makamlarda olan değişikler ile başlayan ayrışma devlet küskünlüğünü getirdi ve bunun en önemli sebebi aralarda gezinen fitneci provakatörlerin iş başında olmasıdır ve bu halen devam etmektedir.
Dostlarım; özellikle şu terör ile yapılan mücadele ve yanı sıra verdiğimiz şehitler vesilesi ile ayrışmaya değil bütünleşmeye, tek vücut olmaya ve Okçular Tepesinde Nöbet tutmaya ihtiyacımız var..!
Kişiler değişir ama kurumlar daim dir ve bu durum bizlerin birbirimize düşman olmasını ve ayrışmamızı asla gerketirmez. Gelin devletin vermiş olduğu kararlara saygı duyup düşman değil, kardeş olmaya devam edelim.
Düşmanları, hainleri ve kargaşadan nemalanan güruhları sevindirmeyelim, zira biz bölünürsek onlar kazanacaklar.
Selam ve dua ile...
Mehmet Adem Karadaş -
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.