banner461

Açıkgöz, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay İle Nevşehir'i Görüştü

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ı makamında ziyaret etti.

banner15
Açıkgöz, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay İle Nevşehir'i Görüştü
22 Eylül 2022 Perşembe 17:50

banner134

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ı Oktay'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen kabulde, "Yatırımcı İndigo Grup T. Tic. A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tosun'un da eşlik ettiği ziyarette Kapadokya bölgemizde jeotermal turizme ve istihdamımıza katkı sağlayacak dev proje için istişarelerde bulunuldu. 

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Fuat Oktay Beyefendiyi girişimcimiz Ömer Tosun ile ziyaret ederek; Nevşehir’izimin turizm yatırımlarını istişare ettik. Sn. Fuat Oktay Beyefendiye destekleri ve ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz." dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fuat Oktay, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'e teşekkürlerini iletti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

Etiketler; #Açıkgöz

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.