banner461

Açıkgöz ve Menekşe, Ulaştırma Bakanı İle Nevşehir'i Görüştü

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüştü.

banner15
Açıkgöz ve Menekşe, Ulaştırma Bakanı İle Nevşehir'i Görüştü
02 Mart 2021 Salı 17:56

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekillleri Açıkgöz ve Menekşe,  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile bir araya gelerek Nevşehir’de devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu’nu Gazi TBMM’de Nevşehir heyetimizle ziyaret ederek; Eşsiz güzelliklerin diyarı Kapadokya’mızda benzersiz seyir zevki veren sıcak hava balonlarımıza yönelik işletmecilerimizin, yatırımcılarımızın taleplerini ilettik." dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "Sevdamız Nevşehir için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Küresel salgınla başarılı bir şekilde mücadele eden her anlamda güvenli ülkemiz Türkiye, sağlıklı şehrimiz Nevşehir’imizle yerli ve yabancı tüm konuklarımızı bekliyoruz.  Sn Bakanımıza yakın ilgileri ve destekleri için teşekkür ediyoruz" ifadelerinde bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'de; "Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu’nu Gazi Meclisimizde ziyaret ederek Sıcak hava balonlarımıza yönelik işletmecilerimizin ve yatırımcılarımızın taleplerini ilettik. Sn. Bakanımıza yakın ilgileri ve destekleri için teşekkür ederim." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.