banner461

Başkan Savran : "Artık Yeter ! Kapadokya’nın merkezi NEVŞEHİR"

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Kapadokya’nın coğrafi konumu ile alakalı farklı algı oluşturma çabası içinde olanlara sert tepki gösterdi.

banner15
Başkan Savran : "Artık Yeter ! Kapadokya’nın merkezi NEVŞEHİR"
19 Kasım 2021 Cuma 16:00

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Artık yeter !!" dedi.

"Kapadokya’nın merkezi NEVŞEHİR’dir." hatırlatmasını yineleyen Başkan Savran yaptığı sert açıklamasında; "Bu tarz çalışmaları yapan kişi ya da kişiler bilinçli olarak Kapadokya’nın coğrafi konumu ile alakalı yanlış algı oluşturma peşindedir.

Kim ne yapıyorsa, Kapadokya’nın ve Nevşehir’in üzerinden yapmaya kalkışmasın.

Kapadokya’nın merkezi NEVŞEHİR’dir." açıklamasında bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; "Biliyoruz ki çok kıskanıyorsunuz, çok imreniyorsunuz çok beğeniyorsunuz ama bütün dünya biliyor ki Kapadokya’nın başkenti Nevşehir, Nevşehir, Nevşehir! Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımızla da konuşup;ilgili materyalleri de toplattırdık ve gerekli düzeltmeler de yapılacaktır!" dedi.

FİB Haber Merkezi olarak bizde yeniden hatırlatıyoruz; "Tüm algı oyun ve yanıltıcı yanlış ve yalan sözde manipülsayonlara rağmen ortada tek gerçek var. Tüm Dünya'nın bildiği bir gerçek şudur ki; KAPADOKYA'nın merkezide kendiside NEVŞEHİR'dir. STOP! "


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.