banner461

Milletvekili Açıkgöz, Kavak-Bahçeli Yol Çalışmasını Yerinde İnceledi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki heyet, Kavak-Bahçeli arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

banner15
Milletvekili Açıkgöz, Kavak-Bahçeli Yol Çalışmasını Yerinde İnceledi
30 Ağustos 2022 Salı 14:58

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru ve Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kavak-Bahçeli arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Merkeze bağlı Kavak Beldemizde İl Özel İdaremiz tarafından başlatılan 4050 metre uzunluğunda 9 metre genişliğinde yapılacak olan asfaltlama çalışmalarını yerinde hazirunumuzla inceledik. Kavak Beldemizde Nevşehir İl Özel İdaresi ekiplerimiz sıcak asfalt ve altyapı çalışmalarına süratle devam ediyor. Yeni rotamız da Güvercinlik Köyümüz…Hayırlı olsun #SevdamızNevşehir" dedi.

Güvercinlik köyünde incelemelerde bulunan Milletvekili Açıkgöz daha sonra geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Çakıllı köyü muhtarı Seyit Poyraz'a taziye ziyaretinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.