banner461

Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşlarla Kucaklaşmaya Devam Ediyor

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, cuma namazı sonrası Nevşehir sanayi esnafları sonrasında da Ürgüp ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

banner15
Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşlarla Kucaklaşmaya Devam Ediyor
06 Mayıs 2022 Cuma 18:40

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ile birlikte Sanayi Sitesinde esnafları ziyaret ederek Cuma Namazı sonrası esnafla buluştu.

Açıkgöz, "Hemşehrilerimizle, esnaflarımızla her fırsatta bir araya geliyoruz. Bugün de Sanayimizde hizmet veren esnaf ve çalışanlarla bir araya geldik. Onlarla istişareler gerçekleştirdik. Bu istişareler Nevşehir'imize vereceğimiz hizmetin kalitesini artırma adına büyük önem arz ediyor. Kendilerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum" dedi.

Milletvekili Açıkgöz daha sonra bir dizi ziyarette bulunmak için Cuma Namazı sonrası Ürgüp ilçesine gitti.

Burada AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman ve Belediye Başkanı Mehmet Aktürk tarafından karşılanan Milletvekili Açıkgöz, yeni hizmete giren Solem Cave Suite otel işletmecisi Muzaffer Büyükbaşı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Turizmci Muzaffer Büyükbaşı; "Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz'e Solem Cave Suites işletmemize yapmış olduğu ziyaretten çok büyük mutluluk duyduk, güzel dilekleriniz ve işletmelere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Hazirunumuzla adım adım Nevşehir;

- Cuma namazı sonrası hemşehrilerimizle hasbihal ettik.

- Ürgüp/ Solem Cave Suites yatırımcımız Muzaffer Büyükbaşı yeni işyerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

- Nevşehir sanayi esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledik." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.