banner461

Nevşehir'de Hırsızlar Bağ Evlerine Dadandı

Nevşehir'de Bağ evlerinde son dönemlerde artan hırsızlık olayları vatandaşları bıktırdı.

banner15
Nevşehir'de Hırsızlar Bağ Evlerine Dadandı
30 Nisan 2022 Cumartesi 15:40

banner517
banner134

Son günlerde Nevşehir'deki bağ evlerine hırsızlar musallat oldu. Hırsızlar, özellikle bağ evlerinde bulunan tarım aletlerini ve ev eşyalarını çalmaya devam ediyor.

Nevşehir'deki bağ evlerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının ardı arkası kesilmiyor. Özellikle akşam saatlerini fırsat bilen hırsızlar ya kablo hırsızlığı yapıyor yada bağ evlerinden tarım aleti ve eş eşyalarını çalarak izini kaybettiriyorlar.

En son dün FİB Haber Whatsapp ihbar hattımıza yine bir bağ evi hırsızlık olayı ihbarı geldi. 

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Nar beldesindeki bir bağ evine giren şüpheli ya da şüpheliler, bağ evinin demir penceresini sökerken, bağevine zarar verdiler.

Bağ evi sahibinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen Nevşehir Jandarma ekipleri bağ evinde inceleme yaptı. Hırsızlık olayına karışan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.  

Nevşehir'de Bağ Evi hırsızları cirit atıyor....

Bağ evi sahibi Yüksek Öztürk adlı vatandaşımız; "Bu olayı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin bir an evvel bulunarak adli makamlara sevkini istiyoruz. Vatandaş olarak bu şekilde insanların elini kolunu sallayarak aramızda dolaşmalarını istemiyoruz. Başka vatandaşların da canı yanmasın." dedi.

Jandarmanın, olayla ilgili başlattığı tahkikat sürüyor.

FİB Haber Merkezi olarak mağdur vatandaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, hırsızların biran önce yakalanmalarını bekliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.