banner461

Nevşehir'i yasa boğan ölüm! 22 yaşında hayatını kaybetti

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Çakıllı Köyünden Ömer oğlu Muhammet Poyraz (22) Hakkın Rahmetine kavuştu.

banner15
Nevşehir'i yasa boğan ölüm! 22 yaşında hayatını kaybetti
25 Nisan 2021 Pazar 14:45

banner517
banner134

İstanbul'da yaşayan Nevşehirli genç Muhammet Poyraz (22) arkadaşının kaza kurşunuyla hayatını kaybetti!.

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Çakıllı Köyünden Ömer oğlu Muhammet Poyraz (22) alınan bilgilere göre kaza kurşunuyla vefat etti.

Edinilen bilgilere göre, İstanbul Silivri'deki Yazlıkda arkadaşının evinde otururlarken, İddiaya göre, arkadaşının silahının tutukluk yapması sonucu kazara ateşlediği tabancadan çıkan kurşunun isabet ettiği Nevşehirli genç Muhammet Poyraz (22) hayatını kaybetti. 

İstanbul'da yaşayan 22 yaşındaki Öğrenci Muhammet Poyraz 'ın ölüm haberi başta ailesi ve Çakıllı köyü olmak üzere tüm Nevşehirlileri ve sevenlerini yasa boğdu.

Cenazesi yarın İstanbul'dan memleketine getirilerek, 26.04.2021 Pazartesi günü saat 10.00'da Çakıllı köyünde defnedilecektir. 

Allah Rahmet Eylesin.

Nevşehirlilerin Sesi ve Gazetesi FİB Haber Merkezi olarak genç kardeşimiz Muhammet Poyraz’a Allahtan rahmet yakınlarına, Poyraz ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” Açıklaması: Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.Bir 1 kişi ve güneş gözlüğü görseli olabilir


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.