banner461

Nevşehir SMMM Odası Başkan Adayı Göksel TAŞCI Listesini Açıkladı…

"MESLEKTE GÜVEN VE DAYANIŞMA GRUBU" adına Başkan Adayı Göksel TAŞCI Listesini Açıkladı…

banner15
Nevşehir SMMM Odası Başkan Adayı Göksel TAŞCI Listesini Açıkladı…
28 Mart 2022 Pazartesi 17:41

banner517
banner134

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Göksel Taşcı Listesini Açıkladı.

Başkan Adayı Göksel Taşcı yaptığı açıklamada, Açıklanan listenin mesleğimize ve meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diledi.

2022 Mayıs ayında yapılacak olan, yeni dönem başkanlık için adaylığını açıklayan Mali Müşavir Göksel Taşcı’nın, "Meslekte Güven ve Dayanışma Grubu" listesi şu isimlerden oluşuyor;

"MESLEKTE GÜVEN VE DAYANIŞMA GRUBU" adına Göksel TAŞCI Listesi ;

YÖNETİM KURULU
Göksel Taşcı 
Murat Çöloğlu 
Bülent Dağdibi 
İbrahim Dursun 
Mustafa Sezer

DİSİPLİN KURULU
Yüksel Dönmezbaba 
Uğur Yapar
Süleyman Avanuslu 
Nuh Halıcı
Yakup Ergin

DENETLEME KURULU
Tamer Uğurlu
İbrahim Şimşek 
Didem Divan Sarıkaya

isimleri yer alıyor.

"MESLEKTE GÜVEN VE DAYANIŞMA GRUBU SEÇİM BEYANNAMESİ"

         MESLEKİ FALİYETLER

 • Mevzuat değişikliklerini Serbest çalışan ve Şirketlerde çalışan velhasıl tüm üyelerimize WhatsApp vb. uygulamalardan, GSM operatörlerinden ve odamız internet sitesinden düzenli ve eksiksiz olarak gerekli bilgilendirmeleri yapacağız.
 • Mesleki forum sitesi kuracağız. Bu sitemizde tüm üyelerimizin mevzuatlar ve mesleki konulardaki tüm soru ve sorunlarına, alanında uzman kişiler tarafından cevap bulacağı aktif-online dijital platform oluşturacağız.
 • Mesleki sorunlarımızdan olan Haksız Rekabet ile ilgili problemleri ortadan kaldırmaya yönelik gerekli çalışmaları samimiyetle yapacağız. Haksız rekabet özünde mesleğimize zarar vermektedir. Bunun bilincindeyiz. Kuracağımız Haksız Rekabetle mücadele komisyonu aktif olarak çalışacaktır.
 • Her yılın Şubat-Haziran-Eylül aylarında olmak üzere Nevşehir Merkezde bulunan Serbest  ve Şirketlerde mesleki faaliyetlerini sürdüren meslektaşlarımızı davet ederek mesleki problemlerini görüşmek amaçlı toplantılar düzenleyeceğiz.
 • Her yılın Şubat-Haziran-Eylül aylarında olmak üzere her bir ilçemizde ayrı ayrı bölgesel toplantılar düzenleyeceğiz.Bu toplantılarda Serbest  ve Şirketlerde mesleki faaliyetlerini sürdüren meslektaşlarımızı davet ederek mesleki problemlerini görüşmek amaçlı toplantılar düzenleyeceğiz.
 • Serbest çalışan ve şirketlerde Mali Müşavirlik hizmeti veren tüm meslektaşlarımızı düzenli olarak işyerlerinde ziyaret edeceğiz.
 • Odamızın tüm kaynaklarını dikkatli, özenli, verimliliğin yanında tasarruflu kullanacağız. Oda bütçemizi her dönem net ve şeffaf biçimde ayrıntılı olarak üyelerimizle paylaşıp, bilgilendireceğiz.
 • Güncel konularda eğitim programlarına daha çok ağırlık vereceğiz. Üst birliğimiz TÜRMOB’dan eğitimlerle ilgili gerekli destekleri daha fazla sağlayacağız.

KURUMLAR ARASI DİYALOG

 • İlişkili kurumlarımız olan Defterdarlık, Mal Müdürlükleri, Sgk Müdürlükleri, İş-kur, Meslek odaları ve tüm platformlarda odamızı ve dolayısıyla siz meslektaşlarımızı en etkin biçimde temsil edeceğiz. İlgili kurumlarda olan sorunları ve çözüm önerilerimizi sorumluluğumuzun bilincinde olarak kurumlara iletip takipçisi olacağız.
 • Üst birliğimiz TÜRMOB’la ilişkilerimizi odamızın menfaatleri doğrultusunda her daim sıcak tutacağız. Meslektaşlarımızın eğitimlerinde ve Üst birliğimizi ilgilendiren her konuda sürekli temas halinde olacağız.

         SOSYAL FALİYETLER

 • Her yıl Temmuz-Eylül ayları arasında serbest çalışan, şirketlerde çalışan ve mesleki faaliyette bulunmayan üyelerimizin katılacağı sosyal ve kültürel amaçlı bölgesel geziler düzenleyeceğiz.
 • Her yıl Muhasebe haftasında ve Ramazan ayındaserbest çalışan, şirketlerde çalışan veya mesleki faaliyette bulunmayan üyelerimizin katılacağı yemek programları düzenleyeceğiz.
 • Kadın komisyonları kuracağız. Oluşturulacak bu komisyonda kadın meslektaşlarımızın da bir araya gelebilmesi ve dayanışması yönünden katkılar sağlanacak.
 • Ruhsat sahibi tüm üyelerimizin özel günlerinde odamız yanlarında olacak.
 • Meslekte belirlediğimiz zaman dilimlerinde faaliyette bulunan, Mesleğimizden emekli olan ve geçmiş dönemlerde oda kurullarımızda hizmet veren üyelerimizi ziyaret edip odamız adına plaketler vereceğiz, şükranlarımızı sunup onore edeceğiz.

         TARAFSIZLIK

 • Tüm üyelerimize hiçbir ayrım yapmaksızın eşit mesafede olacağız. Sorunların çözümünde haklılık ilkesi önceliğimiz olacak.
 • Kamu kurumları tarafından odamızdan talep edilecek bilirkişilik ve Mali Müşavirlik gibi verilecek mesleki hizmetler hakkaniyet kriterlerine göre oluşturacağımız listeye göre dağılımını yapacağız. Oda Kurullunda yer alan hiçbir üyemize bu işlerin verilmemesi uygulamasına devam edilecektir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.