banner461

Nevşehirli hemşehrimiz Feride Candan'a GSB'de önemli görev...

Nevşehir Ürgüp doğumlu değerli hemşehrimiz Feride Candan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı görevine getirildi.

banner15
Nevşehirli hemşehrimiz Feride Candan'a GSB'de önemli görev...
07 Nisan 2021 Çarşamba 20:55

banner517
banner134

Nevşehir Ürgüp doğumlu olan hemşehrimiz Feride Candan’a Gençlik ve Spor Bakanlığında yeni bir görev verildi. 

Ankara bürokrasisinde gençliğinden itibaren yer alan Nevşehirli hemşehrimiz Feride Candan; Başbakanlık Müşavirliği, TBMM’de Parlamento Danışmanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda Bilim, Kültür Sanat, Görsel İşitsel Yapımlar Kurucu Başkanlığı ve Gençlik Araştırmaları Daire Başkanlığı görevlerini ifa etmiştir. 

Nevşehir’den AK Parti Milletvekili aday adayı olan hemşehrimiz geçtiğimiz haftalarda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun takdiriyle Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü bünyesinde İşletmeler Daire Başkanlığı görevine getirildi.

Nevşehirli hemşehrilerine her daim kapılarını açık tutan Candan, birçok ulusal ve uluslararası projelerin koordinatörlüğü görevinide başarıyla yürütmüştü.

FİB Haber Merkezi olarak, Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek lisansıda bulunan Nevşehirli değerli hemşehrimize başarılarının devamını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.